Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » На закупівлі тисячі саджанців Вінницька міськрада зекономила 10 тис грн

На закупівлі тисячі саджанців Вінницька міськрада зекономила 10 тис грн

Угоду на придбання 1000 саджанців дерев уклав департамент житлового господарства Вінницької міської ради з комунальним сільськогосподарським підприємством Запорізької обласної ради “Запоріжзеленгосп”, пише Depo.Вінниця.

Згідно з ним, підприємство має доставити до Вінниці по 300 саджанців липи формованої широколистої та гіркокаштана звичайного, а також 400 – клена гостролистого. Усі вони мають бути висаджені у період із 1 жовтня до 30 листопада 2019 року.

За інформацією порталу державних закупівель Prozorro, тендер на придбання саджанців відбувся 13 серпня. Окрім “Запоріжзеленгоспу” у ньому взяло участь приватне підприємство “Глорія – Тет”, також зареєстроване у Запоріжжі. При очікуваній вартості тендеру у 1,5 млн грн воно запропонувало 1,2 млн, у той час як комунальне підприємство – 1,49 млн.

Але тендерний комітет пропозицію ПП “Глорія-Тет” відхилив, оскільки воно не надало повний перелік документів, зазначених у тендерній документації.

Таким чином, переможцем тендеру було визнано КСП “Запоріжзеленгосп”, що дозволило вінницькій скарбниці зекономити 10 тис грн, тобто по 10 грн на кожному саджанці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *