Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Нардеп Єгор Соболєв пообіцяв спиляти турнікет у Вінницькій міськраді

Нардеп Єгор Соболєв пообіцяв спиляти турнікет у Вінницькій міськраді

Народний депутат від «Самопомочі», голова комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв сьогодні, 27 січня, відвідав Вінницю з робочим візитом. На прес-конференції він спростував чутку про те, що приїхав у Вінницю на сесію вінницької міської ради, щоб домовитись про вивезення Львівського сміття на полігон у Стадниці.

Хочу сказати, чому я до вас приїхав. Я зараз мешканців всіх міст, а особливо журналістів-розслідувальників, прошу перейти до дуже важливого етапу пов’язаного з законодавством, що ми утворили Кожен посадовець зараз зобов’язаний відкривати свої декларації і я  прошу кожного журналіста, кожного активного громадянина, перейти до наступного дуже логічного етапу перетворення цієї відкритості на відповідальність, – сказав він.

Нардеп вважає, що після відкритості,  час перейти до наступного етапу пояснень. Він закликав моніторити усі декларації, з’ясовувати у кожного чиновника, судді, прокурора, депутата, за якого голосували,  звідки він узяв свої статки та, не маючи великих джерел доходу, міг опинитися на дуже розкішному рівні життя.

Задавайте дуже просте запитання – звідки ти здобув свої статки?, – каже Єгор Соболєв.

Лише так, на думку нардепа, можна добитися того, щоб службовці, які незаконно збагатилися, стали фігурантами розслідувань  та перейти до наступного етапу – відповідальності.

Крім того, Єгор Соболєв, розповів, що у Вінниці збирається допомогти вирішити «турнікетне» питання.

Що я знаю про міську раду – це те, що є проблема з доступом до неї. Ми говорили про це з активістами на зустрічі сьогодні вранці. Потім з нашими депутатами в міській раді. Цю проблему потрібно вирішити. Міська рада – це місце, яке обирається та існує за гроші городян. Вона не може бути закритою. Це нонсенс, – сказав нардеп.

Він пообіцяв, що депутати Вінницької міської ради від «Самопомочі» спробують вирішити це питання на місцевому рівні, а якщо не вийде, то за його словами, доведеться приїздити з Семеном Семенченком та пиляти турнікет.

Єгор Соболєв  розповів, що основна тема звернень вінничан  до нього, як до нардепа,  є неможливість отримати правосуддя , отримати ефективне розслідування злочинів.

Сьогодні до мене підійшла жінка, в якої бандит вбив чоловіка і ще одного молодого хлопця. Встановлено, що їх викрали, що він їх вбив з пістолета, але прокуратура уже почала в суді повністю розслідувану справу руйнувати, перекваліфіковувати обвинувачення. Фактично за вбивство двох людей він може відбутися якимось дуже неадекватним покаранням з провини прокуратури. Очевидно, що такі моменти в більшості пов’язані з корупцією, а тому люди скаржаться до мене, – сказав нардеп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *