Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Нацполіція Вінниччини закупить бензин у фірми зі статутним капіталом у 1000 гривень та штрафними санкціями на 50 000

Нацполіція Вінниччини закупить бензин у фірми зі статутним капіталом у 1000 гривень та штрафними санкціями на 50 000

Понад мільйон 200 гривень витратить на бензин марки А-92 Головне управління національної поліції у Вінницькій області. Відкритий аукціон на право поставити паливо відбувся 18 серпня. За право продати правоохоронцям бензин змагалися п`ять компаній. Переможцем було оголошено ТОВ ТЕХОЙЛ РІТЕЙЛ. Таким чином, замість запланованих 1 575 000 гривень витрати ГУ Нацполіції становитимуть 1 256 500, повідомляє Prozorro.
За даними порталу Youcontrol, ТОВ ТЕХОЙЛ РІТЕЙЛ було зареєстровано 13.01.2015 року у Києві зі статутним капіталом у 1000 гривень.

НАцполіція бензин переможець статутний капітал
Переможцем оголошених ГУ Нацполіції у Вінницькій області тендерних торгів підприємство було визнано 23 серпня поточного року. Цього ж дня Господарський суд Києва ухвалив рішення, за яким із ТОВ ТЕХОЙЛ РІТЕЙЛ мають бути стягнені штрафні санкції у сумі 50000 гривень на користь Державного підприємства “Адміністрація морських портів України” в особі філії “Дельта-лоцман” Державного підприємства “Адміністрація морських портів України”.
Причиною позову “Адміністрації морських портів України” до ТОВ ТЕХОЙЛ РІТЕЙЛ став зрив останнім термінів поставки товару: рідинного павлива та газу, мастильної олії, а також дизпалива на загальну суму 61 348 014 гривень (з урахуванням ПДВ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *