Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Нові тарифи: у Вінниці подорожчало водовідведення та водопостачання

Нові тарифи: у Вінниці подорожчало водовідведення та водопостачання

Відсьогодні послуги КП «Вінницяоблводоканал” з водовідведення та водопостачання коштуватимуть дорожче. Про зміну тарифів, які діяли до першого березня, повідомила прес-служба підприємства.

Для багатоповерхових будинків тариф на постачання холодної води за один кубометр збільшиться з 8,592 гривень до 9 гривень 66 копійок. Послуга з водовідведення за один кубометр для багатоповерхівок зросте з 5,316 гривень до 5,868 гривень.

Централізоване водопостачання (для приватної забудови) зросте з 8 гривень 34 копійок до 9,384 гривень за один куб. Централізоване водовідведення за один куб подорожчає з 5 гривень 16 копійок до 5 гривень 70 копійок.

У прес-службі повідомляють, що зростання тарифів зумовлено зростанням вартості електричної енергії та реагентів.

Відповідне рішення про зміну тарифів було прийняте 26 лютого 2019 року на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

останова НКРЕКП №266 від 26.02.19р.«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та постановою №267 від 26.02.2019р. «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» про встановлення тарифів на послугу постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Нагадаємо, на початку лютого директорка ТОВ “Енера Вінниця”, яке є новим надавачем послуг з постачання електроенергії,погрожувала комунальному підприємству “Вінницяоблводоканал” розірванням договору та припиненням надання своїх послуг. Ганна Пістружак повідомила, що компанія має заборгованість за спожиту у січні електроенергію у 3 мільйони 162 тисячі гривень та не проплачує аванс, що передбачено договором між компаніями.

Як тоді зазначив директор КП “Вінницяоблводоканал” Олександр Чернятинський, на початок лютого загальна заборгованість перед ПАТ “Вінницяобленерго” сягнула 63 мільйонів гривень.

Як стверджував керівник комунального підприємства, причина боргу — економічна необґрунтованість фактичного тарифу.

Не відповідають закладеним у тарифі, за словами Чернятинського, ціна на електроенергію, реагенти, витрати на сплату податків і виплату зарплат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *