Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Олені Вахновській послабили запобіжний захід

Олені Вахновській послабили запобіжний захід

Змінити обвинуваченим заставу у сумі 134 720 гривень на особисте зобов`язання. Таку ухвалу першого листопада виніс суддя Вінницького суду Ярослав Іванченко під час слухання справи за обвинуваченням трьох працівників Держаудитслужби. Їм інкримінують ст.368 та ст. 369 Кримінального Кодексу України – «Надання та отримання неправомірної вигоди службовими особами». Однією з обвинувачених є Олена Вахновська, яка очолює управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області.

У свою чергу представник прокуратури під час судового засідання наполягав на збереженні запобіжного заходу, оскільки, на його думку, у протилежному випадку не виключена можливість впливу обвинувачених на свідків.

Нагадаємо, за версією слідства, Олена Вахновська (до речі, вона фігурує у серії розслідувань Агенції стосовно декларацій керівників держслужб у Вінницькій області) разом зі своїм підлеглим Максимом Сахнюком підкупили начальника управління внутрішнього аудиту Тетяни Демиденко, аби та надала позитивні висновки щодо проведеної нею перевірки управління. Самі обвинувачені під час засідання заявили, що винними себе не визнають.

Наступне засідання призначене на 14 листопада. На ньому мають почати розгляд доказів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *