Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Онлайн-інструмент для аналізу програм політичних партій «підкаже» за кого голосувати

Онлайн-інструмент для аналізу програм політичних партій «підкаже» за кого голосувати

«Слуга народу» – 30 відсотків, «Самопоміч» -17 відсотків, «Батьківщина» – 13 відсотків… Ні, це не свіжі рейтенги, не політична реклама,  а результат тестування автором нового онлайн-інструменту для аналізу програм політичних партій «Вибори 2019. За кого голосувати» 

Сьогодні, 5 липня, відбулася його презентація у Вінниці.  Це спільний проект Громадської організації “Центр UA” та видання «Української правди». Він створений  для того, щоб допомогти виборцям швидко ознайомитися з ключовими тезами  з передвиборчих  програм політичних партій та порівняти їх. Кожен виборець також  може за допомогою онлайн-тесту визначити три партії , програми яких найбільше співпадають з його поглядами на різні сфери державної політики.

– Ви як люди, що представляєте ЗМІ, мабуть, часто стикаєтесь з такою історією, що ваші знайомі та друзі, зустрічаючись на каві, кажуть: «Так за кого ж таки голосувати?» Як свідчить соціологія, люди розгублені і не розуміють чим одні нові обличчя відрізняються від ще новіших облич, чим старі корупціонери відрізняються від інших корупціонерів і т.д. Тому ми вирішили створити цей інструмент, – каже представник ГО “Центр UA” Андрій Андрушко.

За його словами, передбачалось, що в онлайн-інструмент потраплять програми лише десяти найпопулярніших партій, але оскільки рейтинги весь час  змінюються, то наразі їх дванадцять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *