Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Онлайн-сервіс YouControl назвав причину обшуків

Онлайн-сервіс YouControl назвав причину обшуків

Причиною слідчих дій є постанова суду за статтею 359 КК незаконне використання спецзасобів негласного отримання інформації

Онлайн-сервіс YouControl підозрюють в порушення роботи автоматизованих систем з незаконним використанням спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації. Про це повідомляється на станиці YouControl в Facebook

“Причиною слідчих дій є постанова судді Шевченківського районного суду за статтею 359 КК” Порушення роботи автоматизованих систем “від 3 березня”, – повідомили в YouControl.

Як зазначив юрист YouControl Даніел Глоба, в даному випадку мова йде про те, що компанія YouControl нібито незаконно використовує доступ до відкритих державних реєстрів.

“Ця заява само по собі зовсім парадоксально, так як законом передбачена вільна можливість доступу до реєстрів будь-яких осіб, вільне копіювання, використання та поширення даних. Це пряма норма закону і не знати цього досконалі правовий нігілізм. Зараз співробітники СБУ хочуть провести обшук і виявити всі носії інформації, на яких нібито міститися дані “, – зазначив він.

 

“Що в цій ситуації мене обурює найбільше, так це те, що мене як адвоката не допустили спочатку до проведення слідчих дій у комерційного директора компанії – навіть не дали показати адвокатське посвідчення і договір про правову допомогу, потім ситуація повторилася під час обшуку у директора, і надалі те ж саме повторилося в нашому офісі на вулиці Шумського, 1-Б. Це дуже дивна ситуація, при тому, що у мене є правові підстави як адвоката, захисника, так і представника компанії YouControl і її штатного співробітника. Тому на даний момент ми не знаємо, що робиться в офісі, з документами і майном наших співробітників. у офісі присутній один співробітник, у якого немає ніяких юридичних повноважень. і я можу назвати це тільки правовим свавіллям “, – зазначив Глоба.

Нагадаємо, раніше сьогодні онлайн-сервіс повідомив про обшуки в квартирі комерційного директора і генерального директора YouControl.

Онлайн-сервіс YouControl займається формуванням досьє компаній, використовуючи інформацію з держреєстрів. Один з напрямків діяльності – боротьба з корупцією.

Джерело: biz.liga.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *