Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Переможців Індексу «Вінниця дій!» визначено

Переможців Індексу «Вінниця дій!» визначено

Сьогодні, 4 травня,  в офісі ЦГК «ДІЙ!-Вінниця» відбувся підрахунок голосів у рамках Індексу дотримання прав людини міською владою «Вінниця дій!».

Журналісти підбили підсумки за результатами голосування на сайтах «Власно»  і  «Вінницької  агенції журналістських розслідувань».

«Золотою акцію» стала скринька з 30 бюлетенями, в яких свої голоси за кращого чиновника, лікаря, депутата віддали вінничани на вулицях міста.

У загальному підсумку  в рамках Індексу «Вінниця дій!» проголосувало понад півтисячі вінничан. Рахункова комісія за результатами визначила п’ять переможців. Тримаємо інтригу до 19 травня.

У цей день о 15.30 в готелі «Поділля» на публічній церемонії буде оголошено імена переможців.

Нагороди та відзнаки отримають  всі 13 фіналістів рамках Індексу дотримання прав людини міською владою «Вінниця дій!».

Нагадаємо, центр громадського контролю “ДІЙ-Вінниця” проводить у місті Індекс дотримання прав людини міською владою ” Вінниця дій!”

Цей Індекс має на меті відзначити найкращу роботу департаментів, посадовців, депутатів, комунальних закладів (лікарень, шкіл, дитячих садочків, підприємств) Вінницької міської ради.

Мета Індексу – виявити та відзначити кращі практики забезпечення городянам  реалізації своїх прав. Ми хочемо акцентувати увагу на позитивних практиках роботи місцевої влади, і відзначити ті інституції, які працюють у відповідності з принципами дотримання прав людини, та є не корумпованими та прозорими.

У Вінниці, Тернополі,  Запоріжжі, Маріуполі та Краматорську у рамках проекту  «Мережа центрів громадського контролю ДІЙ!  заплановано  провести  захід « Індекс дотримання прав людини міською владою (LOCAL GOVERNMENT HUMAN RIGHTS COMPATIBILITY INDEX)».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *