Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Переплата замість економії: реконструкція входу до Центрального парку обійдеться дорожче за очікувану вартість тендеру

Переплата замість економії: реконструкція входу до Центрального парку обійдеться дорожче за очікувану вартість тендеру

На 5 млн 304 тис. 566 грн зросла вартість реконструкції входу до Центрального парку Вінниці після того, як департамент капітального будівництва Вінницької міської ради уклав додаткову угоду з виконавцем робіт – товариством з обмеженою відповідальністю “Олеріт”, пише Depo.Вінниця.

За інформацією порталу державних закупівель Prozorro, роботи, перелік яких не уточнюється, мають бути виконані до 15 листопада поточного року. При цьому пояснюється, що вони не були зазначені у початковому проекті, але їхня необхідність виникла в результаті непередбачуваних обставин.

Зазначимо, що договір на проведення реконструкції входу до парку, яка мала закінчитися до 10 жовтня 2018 року, було укладено 21 травня 2018 року. Вартість угоди становила 14 млн 699 тис 999 грн. При цьому очікувана вартість тендеру на проведення робіт дорівнювала 17,4 млн грн.

Переможцем тендеру ТОВ “Олеріт”, який запропонував зафіксовану в угоді суму, було визнано після того, як тендерний комітет дискваліфікував іншого учасника – фірму “Сфера”. Її пропозиція дорівнювала 14,695 млн грн, а підставою для дискваліфікації стала відмова фірми від підписання договору на виконання робіт. Цікаво, що третій учасник торгів – ТОВ “БК Пегас” – запропонував лише на одну гривню більше, ніж ТОВ “Олеріт”. Хоча первинні пропозиції цих фірм різнилися майже на 700 тис грн

Отже, ставши переможцем тендеру, ТОВ “Олеріт” мав зекономити міському бюджету 2,7 млн плюс одну гривню, але додаткове фінансування, передбачене додатковою угодою, збільшує видатки у порівнянні з очікуваною вартістю тендеру на 2 млн 604 тис 565 грн.

За інформацією системи 007, станом на 29 березня 2019 року ТОВ “Олеріт” отримало всю суму, передбачену основним договором на реконструкцію входу до парку. Згідно з додатковою угодою, 30% суми фірма має отримати авансом протягом 5 робочих днів із дати підписання, решту – протягом 30 днів після закінчення робіт.

Загалом за даними Clarity Project, із вересня 2016 року ТОВ “Олеріт” уклало 20 тендерних угод на загальну суму 145 млн 482 тис 832 грн. Із них 12 угод на понад 135 млн грн – із департаментом капітального будівництва ВМР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *