Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Петиція на захист вінницьких кондукторів не спрацювала

Петиція на захист вінницьких кондукторів не спрацювала

Попри думку громади, вінницька влада не поверне кондукторів у громадський транспорт Вінниці.

У відповіді на петицію вінничанки Наталії Слободянюк, яка зібрала 374 підписи, виконавчий комітет Вінницької міської ради повідомив, що у Вінниці триває процес реалізації проекту «Впровадження автоматизованої системи збору оплати за проїзд в громадському транспорті в м. Вінниця». В рамках реалізації даного проекту оплата проїзду здійснюватиметься за допомогою електронного проїзного квитка. У мерії запевняють, автоматизована система оплати покращить якість обслуговування пасажирів.

Втім, коли саме вінничани зможуть скористатися такою послугою, наразі невідомо. Наприкінці лютого наступного року система запрацює лише у тестовому режимі.

Щодо водіїв-кондукторів виконком міської ради у відповіді до петиції Наталії Слободянюк зазначив, що за інформацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія», збір плати за проїзд водіями автобусів та тролейбусів підприємство організувало на маршрутах, де погодинний збір виторгу та пасажиропотік значно нижчий, ніж на інших маршрутах громадського транспорту міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *