Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Понад півмільйона з міського бюджету витратить Вінниця на День міста

Понад півмільйона з міського бюджету витратить Вінниця на День міста

На відзначення свого дня народження Вінниця витратила понад півмільйона гривень з міського бюджету. Такі дані ми отримали, здійснивши моніторинг кількох рішень виконкому Вінницької міської ради. Видатки на святкування 655-ї річниці міста провели на підставі кількох рішень, датованих 30 серпня. Фінансування здійснили в рамках «Програми розвитку культури і мистецтва м. Вінниці на 2016-2020 роки». Ми припускаємо, що ця сума може бути неповною. Тож, по завершенню урочистих заходів Агенція відправить  до міської ради інформаційний запит щодо уточнення цієї суми.

Відповідно до рішення «Про проведення заходів з нагоди відзначення Дня міста «Вінниця – 2018» кошторис витрат з міського бюджету становить  288 888 гривень. Ці кошти департамент культури міської ради, як головний розпорядник бюджетних коштів, повинен перерахувати КЗ «Центр концертних та фестивальних програм».

До цієї суми увійшли витрати на придбання матеріалів для проведення майстер-класів, на друковану продукцію, на придбання матеріалів для оформлення фотозон, витрати на оплату послуг зі стилізованого оформлення фотозон, витрати на оренду сценічних конструкцій, звукопідсилюючого обладнання та світлового обладнання, оплату концертних програм, режисерсько –постановчих послуг, послуг з проведення заходів, послуг з тематичного оформлення сцен, витрати на оплату транспортних послуг з перевезення реквізиту, обладнання та устаткування.

За рішенням «Про організацію і проведення офіційних та урочистих святкових заходів з нагоди відзначення Дня міста «Вінниця – 2018» Вінниця витратила з бюджету міста ще 210 тисяч гривень. Ці кошти виділили на виконання тієї ж «Програми розвитку культури і мистецтва м. Вінниці на 2016-2020 роки». Відповідно до рішення департамент культури міської ради, як головний розпорядник бюджетних коштів, повинен перерахувати кошти тому ж КЗ «Центр концертних та фестивальних програм».

Організація та проведення урочистого прийому обійдеться місту у 49 тисяч гривень. Оплата послуг з харчування делегацій та гостей міста – у 75 950 гривень, а їх проживання – у 85 050 гривень.

Окремим рішенням виконкому профінансовано проведення живописного пленеру «Вінниця: сучасність та минуле». У День міста виставки-презентації творчих робіт його учасників можна буде побачити на майдані Незалежності. Оплата послуг з організації та проведення пленеру коштуватиме міському бюджету у 20 тисяч гривень.

Крім того, нa Європейській площі пройде щорічний родинний фестивaль «Вінничaни мaють тaлaнти», в якому візьмуть учaсть творчі родини, діти тa молодь. Кошторис витрат на його проведення становить 170 590 гривень. Відповідно до рішення виконкому міської ради до цієї суми входить придбання матеріалів та реквізиту, оплата послуг з проведення заходу та тематичного оформлення сцени, оренда сценічних конструкцій, звукопідсилюючої апаратури, світлового обладнання, оплата концертних програм та послуг з оформлення місць проведення фестивалю. Кошти виділили також в рамках «Програми розвитку культури і мистецтва м. Вінниці на 2016-2020 роки».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *