Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Повний тезка помічника депутата Вінницької міськради Васільєва має побудувати сміттєзвалище у Мурованих Курилівцях

Повний тезка помічника депутата Вінницької міськради Васільєва має побудувати сміттєзвалище у Мурованих Курилівцях

Одним зі старожилів Вінницької міської ради є Володимир Петрович Васільєв. Він був депутатом ВМР 5 та 6 скликань, а у жовтні 2015 року втретє виборов право представляти інтереси вінничан, пройшовши у раду як представник «Вінницької європейської стратегії» по округу №36.

vasylev-volodimir-petrovich
Із 1996 по 2013 роки Володимир Васільєв обіймав посаду генерального директора ТОВ «Авіс», а нині є радником свого наступника.
На офіційному сайті Міністерства юстиції України міститься інформація про те, що у 2000 році пан Васільєв був зареєстрований як фізична особа – підприємець із КВЕД 51: оптова торгівля і посередництво в оптовій торгівлі, а 02.12.2005 підприємницьку діяльність було припинено. Факт припинення підтверджує і Youcontrol. Детальніша інформація на порталі відсутня.

Не вдалося знайти і точну інформацію про нерухомість, яка належить Володимиру Васільєву. У Держреєстрі прав на нерухоме майно міститься інформацію про нерухомість, власником якої є особа із ІНН, що збігається із ІНН Володимира Васільєва. Але прізвище цієї особи Васильєв. Тому не можна стверджувати, що йдеться про одну й ту ж саму людину.

Натомість дружина депутата, Васільєва Галина Федорівна, з 2011 року є власницею 3-кімнатної квартири загальною площею 72,2 кв.м у будинку по вул. Гоголя. Право власності, за даними Держреєстру, вона набула на підставі договору дарування.
За даними офіційного сайту Вінницької міської ради, депутат Володимир Васільєв має двох помічників. Це Оксана Валерїївна Волошенюк та Сергій Володимирович Барчук.
Щодо пані Оксани – або її повної тезки – Держреєстр прав на нерухоме майно повідомляє, що уся належна їй нерухомість знаходиться під арештом за борги із липня 2014 року на підставі постанови, виданої Замостянським відділом Державної виконавчої служби Вінницького міського управління юстиції.
У свою чергу людина із ПІБ Барчук Сергій Володимирович є приватним підприємцем та, за даними Youcontrol, має відношення до трьох приватних компаній, зареєстрованих у с. Агрономічному. У двох із них – ТОВ «УТП КОМПАНІЯ» та ТОВ «Житлово-експлуатаційна контора «Агрономічне» – він є співзасновником, у третій – ПП “ВКП “ВІНЦЕНТ”- керівником та підписантом.
Як повідомляє інтернет-сервіс “Державні закупівлі”, у червні поточного року ТОВ «Житлово-експлуатаційна контора «Агрономічне», засноване у березні 2014 року зі статутним капіталом у 1 000 грн, виграло тендер на будівництво полігону побутових відходів у с. Муровані Курилівці. Вартість робіт оцінюється у 1 млн 580,9 тис грн, і завершені вони мають бути до кінця грудня.
За даними порталу Zaкупівлі, будівництво полігону – єдина угода, яку уклало підприємство починаючи з моменту заснування.

tov-agronomichne

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *