Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Про патріотизм у фарбах «розкажуть» картини вінницьких журналістів

Про патріотизм у фарбах «розкажуть» картини вінницьких журналістів

Вінницькі журналісти вирішили відзначити 26-ту річницю Незалежності України виставкою картин, намальованих власноруч.

Учасниками проекту стали: Тетяна Щербатюк (сайт vlasno.info, журналіст), Альона Шпичка (газета “Вінниччина”, стажер), Катерина Мацієнко (сайт i-vin.info, журналіст), Таїса Гайда (громадський діяч, журналіст), Олена Суходоєва (журналіст, волонтер ГО “СПІНОЗА”), Юлія Короцинська (представник Вінницької агенції журналістських розслідувань vajr.info), Олександр Титко (волонтер, ГО “СПІНОЗА”), Тетяна Довгань (журналіст, телеканал “Доба”), Зоріна Ганджук (радіо НГО, www.ngoradio.org), Микита Панасенко (газета RIA, сайт 20 хвилин)

Більшість із 10 медійників, що представляють професійні колективи регіону, не вважають себе художниками. Але вони виявили бажання проілюструвати тему «Патріотизм очима журналістів» – проект місцевої громадської організації «СПІНОЗА».

За словами керівника організації – Наталії Журбенко, ідея творчого журналістського проекту знайшла поціновувачів «у коридорах влади». Майстер-класи для працівників редакцій від художниць студії «АкВарель» Валерії Савицької і Тетяни Кошелевської профінансує Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації.

Проект розпочато 3 липня 2017 року. За вісім занять журналісти намалюють картину, що розповість про їх відчуття патріотизму в Україні.

Експозиція творчих доробків мас-медіа Вінниччини буде доступна для огляду з 21 по 27 серпня 2017 року у холі першого поверху Вінницької обласної Ради і Вінницької обласної державної адміністрації.

– Якщо картина журналіста привабить мецената, який захоче її викупити – будемо раді. Адже кошти від продажу будуть витрачені на благодійність. Куди саме журналіст вирішить спрямувати гроші – його власне переконання. Проект «Патріотизм очима журналістів» не обмежує вибір бенефіціарів, – інформувала Наталія.

Вона також запевняє, що цензури у проекті не буде: журналісти малюватимуть те, що їм підкаже їх фантазія. Тож можливо, проект допоможе відкрити у представниках вінницької преси художні таланти, не гірші за Сальвадора Далі чи Івана Шишкіна.

Довідково. Громадська організація «Фундація журналістів із інвалідністю та порушеннями функцій опорно-рухового апарату «СПІНОЗА» зареєстрована 2 листопада 2015 року. Метою організації є: здійснення та захист прав і свобод, задоволення законних соціальних, економічних та інших спільних інтересів молодих журналістів, фрілансерів, а також дорослих з інвалідністю і тих, хто має порушення функцій опорно-рухового апарату шляхом створення для них умов повноцінної самореалізації, що буде сприяти підвищенню рівня соціальної адаптованості цих категорій молоді та дорослих у суспільстві, їх оздоровленню та, як наслідок, творчому довголіттю.

За інформацією: Медіарегіон Вінничина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *