Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Притулок для безхатченків у Вінниці мають збудувати до 2030 року

Притулок для безхатченків у Вінниці мають збудувати до 2030 року

На петицію  , щодо задоволення  у Вінниці базових потреб осіб без постійного місця проживання, яку підтримали 282 людини,  відповіли. Міська влада повідомила  про те, що Концепцією інтегрованого розвитку м. Вінниці 2030 передбачено створення муніципальної платформи для соціальної адаптації громадян, які перебувають в складних життєвих обставинах, в тому числі осіб без постійного місця проживання.

«Зокрема заходами та проектами Концепції є:  – створення банку даних безхатченків, які перебувають на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, з можливістю надання їм тимчасового місця перебування (тимчасової реєстрації) та забезпечення їх базових потреб.
З метою повернення в суспільство населення, що втратило соціальні зв’язки, зменшення явища бездомності необхідно створити та забезпечити функціонування закладу для тимчасового перебування таких осіб».

Про строки виконання та подробиці створення  закладу у петиції не повідомили.

Нагадаємо, що 24 липня У Вінниці , пройшло публічне громадське обговорення (громадські консультації) на тему «Як допомогти безхатченкам у Вінниці». Обговорювали: чиєю відповідальністю є вирішення проблем безхатченків; що можна зробити аби задовольнити їхні базові потреби; де взяти кошти на вирішення гострих проблем людей, що не мають постійного місця проживання.

Цей матеріал підготовлено у рамках проекту «ДІЙ!-Вінниця», що реалізується за фінансової підтримки  міжнародної Чеської неурядової організації People in Need та Міністерства закордонних справ Чеської Республіки

Фото: Анастасія Дем’янчук

 

 

Один відгук про “Притулок для безхатченків у Вінниці мають збудувати до 2030 року

  1. Лариса

    Через 11 років? Це насміховисько! Як будувати парковки з комерційними офісами на В. Чорновола на 11 поверхів за один рік, не звертаючи уваги на петиції, то нормально. А прибрати бомжів з міста та допомогти бідним безхатченкам – то 11 років треба чекати. Ганьба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *