Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Редакцію вінницьких журналістів охороняють озброєні люди

Редакцію вінницьких журналістів охороняють озброєні люди

Від сьогодні, 14 липня, редакцію медіа-центру «Власно» охороняють озброєні  охоронці, Про це на прес-конференції  розповіла директор Ольга Маліновська. Засновника медіа-центру Володимира Воловодюка, який знаходиться у лікарні після нападу, цілодобово охороняють поліцейські.

Таке рішення  прийняв очільник поліції області Юрій Педос після спілкування з депутатом Верховної Ради України Андрієм  Антонищаком.  Нардеп сьогодні приїздив до Вінниці у зв’язку з побиттям Володимира Воловодюка.

Андрій Антонищак відвідав у лікарні Володимира Воловодюка, поспілкувався з очільниками обласного та міського управління поліції та намагався потрапити на прийом до обласного прокурора. Нардеп каже, що залишився задоволеним тим, що почув від очільника поліції області Юрія Педоса.

– Всі ті заходи, що вони здійснюють під час розслідування і він про них зміг розповісти, робляться фахово, дієво — думаю, вони матимуть результат, – розповів Андрій Антонищак. – Ми підготували депутатські звернення щодо побиття Володимира Воловодюка. Наступного тижня ми їх скеруємо до Генерального прокурора України Юрія Луценка та Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Андрій Антонищак, посилаючись на таємницю слідства, не став розповідати подробиць, які йому вдалося дізнатись, але повідомив, що наразі опрацьовуються відео зняті з камер спостережень.

Знайомство з керівником Вінницького міського відділу поліції Анатолієм Присяжнюком у народного депутата викликало негативні емоції.

 – Прикро вразила позиція очільника міської поліції. Ті факти, які ми наводили, йому невідомі. Зрощення на мій погляд криміналітету, зрощення так званого «Дорожнього контролю», який на мою думку, є бандитським угрупуванням, з деякими членами поліції, йому про це невідомо. Йому невідомо про факти побиття простих вінничан, йому невідомі факти провокацій. На мої усні звернення, він сказав, що ми приймемо до уваги, нами ведеться розслідування,встановлюються факти. По деяким справам факти встановлюються більше року. У мене запитання, що ця людина робить на місці очільника поліції такого прекрасного міста як Вінниця?

Нагадаємо, що вчора мала відбутись прес-конференція щодо нападу на Володимира Воловодюка. Журналістів «Власно» попередили про ймовірні провокації з боку представників  організації «Дорожній контроль». Саме з ними, у журналістки Власно, що робила розслідування, виник конфлікт у день нападу.  «Власно» змінило формат прес-конференції . Її проводили в онлайн-режимі на сторінці Vlasno.info у Фейсбуці. У цей час близько  40 молодих людей намагались зайти у приміщення редакції. З метою безпеки вхідні двері працівники редакції зачинили зсередини та викликали поліцію.

Фото: real-vin.com 

Також Андрій Антонищак намагався потрапити до керівника Прокуратури Вінницької області В’ячеслава Соколового.

 – Спробували познайомитись з прокурором Вінниччини. Знаєте, перше, що я побачив, я ніколи не забуду. Сидить охоронець з шевроном КГБ. Я такого не бачив В Україні. Охоронець приймає на свій власний розсуд рішення чи пропускати народного депутата України до прокурора області чи ні.

Врешті нардепа пропустили  на прийом до головного прокурора, але заборонили заходити його помічнику та журналістці.

 – Я прийняв для себе рішення, що таке відношення до народного депутата України є, як мінімум, неетичне, тому ми покинули приміщення прокуратури, – каже Андрій Антонищак.

Прес-секретар партії «Народний контроль» Андрій Ткачук, який також супроводжував нардепа, підсумував враження від візитів у місті: «Вінниця – 2017  нагадує Донецьк – 2013, які тут аналогії -питання риторичне…»

Ольга Маліновська сьогодні також зробила заяву, що схиляється до думки про те, що представники «Дорожнього контролю – Вінниця » до нападу на Володимира Воловодюка не причетні. Вона зауважила, що їхні вчорашні  агресивні дії дають привід іншим думати,  що вони якось до того причетні.

 – Але зараз є така вірогідність, що їх назначать винними. Виберуть трьох хлопців схожих за описом і посадять, – каже Ольга Маліновська. – Потрібно закінчити ці безпорядки в місті та сісти за стіл переговорів. Нам разом з «Дорожнім контролем» потрібно подумати, хто насправді це зробив. Я дуже поважаю тих молодих хлопців, які об’єднуються у громадські організації та роблять корисну справу, особливо ті, хто займається патріотичним вихованням тощо. Але дуже часто вони керуються власними емоціями. Хлопців із “Дорожнього контролю” у цій грі хтось використав. Більше сказати не можу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *