Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Реконструкція Київського мосту подорожчала на майже 30 мільйонів гривень

Реконструкція Київського мосту подорожчала на майже 30 мільйонів гривень

28 236 933 гривень. Така сума фігурує у додатковій угоді на реконструкцію «мостової споруди через р. Південний Буг по вул. Чорновола», інформація про яку з`явилась на порталі публічних закупівель Prozorro 31 серпня.

Виконавцем робіт є київське товариство з обмеженою відповідальністю «МСУ-2». За даними Youcontrol, ця фірма була заснована у травні 2014 рок зі статутним капіталом у 100 гривень.

Кінцевий бенефіціар та керівник «МСУ-2» – Коротич Андрій Валерійович. Він же був керівником та входив до числа співзасновників ще однієї компанії, яка має подібну назву, податковий борг у понад п`ять мільйонів гривень та знаходиться у стані припинення діяльності,  – ТОВ «Мостобудівельна компанія МСУ». Серед інших її бенефіціарів – Світлана Володимирівна Продівус, дружина відомого вінницького бізнесмена Володимира Продівуса.

Що стосується «МСУ-2», то тендер на реконструкцію мосту по вул. Чорновола, який вінничани називають Київським, – єдиний, у якому компанія брала участь у період з 2016 року. Первинна його вартість склала 56 495 000,00 гривень, але 19 липня 2018 року була укладена угода на проведення додаткових робіт на 1 495 138,22 гривень, тож подорожчання за додатковою угодою, оприлюдненою 31 серпня, – вже не перше.

Нагадаємо, реконструкція мосту через Південний Буг по вул. Чорновола розпочалася у березні 2017 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *