Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Реконструкцію молодіжного центру «Квадрат» робитиме фірма , яку підозрюють у незаконному заволодінні бюджетними коштами

Реконструкцію молодіжного центру «Квадрат» робитиме фірма , яку підозрюють у незаконному заволодінні бюджетними коштами

Фото: vintera.com.ua

Департамент будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації оголосив тендер, на реконструкцію існуючих приміщень за адресою м. Вінниця вул. Театральна, 15 на суму близько 10 мільйонів гривень. За умовами тендеру, роботи мають виконати до 31 грудня 2018 року.


У тендері приймали участь 5 підприємств. Переможцем стало ПП «Рослана», яке запропонувало найменшу суму, трохи більше семи мільйонів гривень.
За інформацією аналітично-пошукової системи Youcontrol, підприємство ПП «Рослана» засноване в 2002 році. Статутний капітал фірми становить 10 500 гривень. Підприємство з 2015 року на держзакупівлях отримало понад 50 мільйонів гривень.


Із судової ухвали Вінницького міського суду від 12 березня 2018 року бачимо, що нещодавно слідчі Головного управління Національної поліції клопотали про накладення арешту на документи, які були вилучені у ході проведення обшуку за місцем проживання головного інженера ПП «Рослана».

Клопотання мотивовано тим, що Слідчим управлінням ГУ Національної поліції у Вінницькій області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні від 02.06.2017, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого привласненням, розтратою майна або заволодінням ним, шляхом зловживання службовим становищем.


За кілька днів до оголошення переможця тендеру, 10 травня 2018 року слідчі Національної поліції у Вінницькій області, клопотали про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні Департаменту містобудування та архітектури Вінницької ОДА по кримінальному правопорушенню проти ПП «Рослана».

У судових документах, журналісти знайшли інформацію проте, що у ході досудового розслідування було встановлено, що службові особи ПП «Рослана» незаконно заволоділи бюджетними коштами під час виконання робіт: із встановленням котлів на твердому паливі «Ладижинського дитячого будинку інтернату», капітального ремонту фасадів та даху лікувального, гематологічного та адміністративного корпусів лікарні ім. М.І. Пирогова, реконструкції відділення анестезії та інтенсивної терапії «Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні», укладених між Департаментом будівництва, містобудування та архітектури Вінницької ОДА та ПП «Рослана».

Згідно тендерної документації Департамент містобудування та архітектури Вінницької ОДА, планує провести повну реконструкцію приміщення молодіжного центру «Квадрат» зокрема: демонтажні роботи, облаштувати сцену в приміщенні, встановити пандус, прокласти водопровід тощо.
В тендерній документації з класифікацією тендеру, як будівельно-монтажні роботи, окрім власне цих робіт, вимагається поставка техніки, обладнання та меблів. Зокрема, у переліку значаться мікрофони, вогнегасники, проектор, комп’ютери та принтери…

Згідно реєстру юридичних та фізичних осіб ПП «Роксана» немає відповідних КВЕДів на поставку меблів та техніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *