Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Ректор ВНАУ довів журналістам, що гектари землі купив його повний тезка

Ректор ВНАУ довів журналістам, що гектари землі купив його повний тезка

Ректор Вінницького національного аграрного університету Віктор Мазур надіслав до Агенції вимогу спростувати недостовірну інформацію про нього, яка була опублікована у журналістському розслідувані «Елітні автівки та гектари землі попри скромні доходи – у деклараціях Вінницького ректорату». У вимозі ректор вказує, що у нього немає земельних ділянок, які йому приписують. А саме,  в тексті йшлося про те, що за інформацією з Держреєстру речових прав на нерухоме майно у 2016 році Віктор Мазур придбав земельну ділянку на околицях Жмеринки біля ставків. У цьому ж році Віктор Мазур придбав 2,8 Га землі  біля села Кинашів Тульчинського району. 

Дійсно, за інформацією з Держреєстру речових прав на нерухоме майно, Віктор Анатолійович Мазур, придбав ці земельні ділянки. Але ця людина виявилася повним тезкою ректора аграрного університету. На прохання журналістів ректор надіслав витяг з Держреєстру речових прав на нерухоме майно, який був зроблений за його ідентифікаційним кодом.  У витязі немає інформації про жодну земельну ділянку, яка б знаходилась у його власності.

 

 

Отже, інформація про гектари землі попри  малий заробіток ректора Вінницького національного аграрного університету Віктора Мазура, не відповідає дійсності.

Фото: www.vinnitsa.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *