Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Ремонт «Савою» подорожчав ще на понад 20 мільйонів гривень

Ремонт «Савою» подорожчав ще на понад 20 мільйонів гривень

Ремонтно-реставраційні роботи пам`ятки архітектури готелю «Савой», куди має переїхати Вінницький апеляційний адміністративний суд, знову потребують додаткових фінансових вливань. 18 червня на порталі державних закупівель Prozorro з`явилась інформація про відповідну угоду вартістю 19 856 485,56 гривень, яку ВААС уклав із підрядником – МКП «Рембудгазмонтаж» – за підсумками переговорної процедури. Доцільність цього кроку пояснюється необхідністю «у виконанні додаткових будівельних робіт на об’єкті, не передбачених попереднім кошторисом».

До речі, 6 червня між ВААС та МКП «Рембудгазмонтаж» було підписано додаткову угоду №6, згідно з якою були внесені зміни до абз. 2 п. 3.1 договору підряду №87/16 від 19.12.2016, а саме: «Договірна ціна становить 7 228 146,91 грн (сім мільйонів двісті двадцять вісім тисяч сто сорок шість гривень 91 коп.), в тому числі ПДВ 1 204 691,15 грн (один мільйон двісті чотири тисячі шістсот дев’яносто одна гривня 15 коп.)».

У самому ж договорі, до якого вносилися зміни, вона була зазначена у 6 469 246,00 гривень, а доцільність його укладання пояснювалася тим, що в процесі здійснення авторського нагляду за ходом будівництва «було виявлено необхідність здійснення ряду додаткових робіт, які не передбачені початковою проектно-кошторисною документацією, але виконання яких є вкрай необхідним для забезпечення повного циклу робіт та здійснення якісної реконструкції приміщень об’єкта».

Отже, загальна вартість додаткових ремонтно-реставраційних робіт Савою за підсумками двох зазначених угод сягнула понад 20 мільйонів гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *