Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Ремонт тротуару на Магістратській скорегували на мільйон із гаком

Ремонт тротуару на Магістратській скорегували на мільйон із гаком

На 1 256 493 гривень 60 копійок скореговано вартість капітального ремонту тротуару по парній стороні вулиці Магістратській на відрізку між Хмельницьким шосе та вулицею Театральною. Відомості про відповідну угоду за підсумками переговорної процедури було розміщено 11 вересня на порталі ділових закупівель Prozorro.

Згідно з джерелом, роботи виконуватиме ТОВ «Шляхбуд», яке у липні 2017 року виграло тендер на проведення капітального ремонту тротуару на зазначеній ділянці. При очікуваній вартості закупівель у 5 727 681,07 гривень його пропозиція склала 5 536 500, йдеться у договорі від 18 серпня того ж року.

Роботи мали бути завершені до 31 грудня 2017 року, а 7 грудня було укладено додаткову угоду, за якою у зв`язку зі зміною обсягів робіт їхню вартість було скориговано до 2 513 102,23 гривень.

Що стосується угоди від 11 вересня, то необхідність зміни вартості робіт пояснюється непередбачуваними обставинами,  що призвели до збільшення обсягів робіт. «Дані обсяги робіт відсутні в початковому проекті та відповідно не обґрунтовані проектними рішеннями (робочими кресленнями)», – йдеться у протоколі переговорів між департаментом комунального господарства і благоустрою Вінницької міської ради, який є замовником робіт, та ТОВ «Шляхбуд» від 11.09.2018. Про які саме обставини йдеться, у протоколі не уточнюється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *