Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Журналістам » РПР оголошує набір на семінар для журналістів "Децентралізація 2017: вектор руху"

РПР оголошує набір на семінар для журналістів “Децентралізація 2017: вектор руху”

Реанімаційний пакет реформ оголошує набір на третій семінар для регіональних журналістів в межах інформаційно-навчального проекту: “Реформи мають значення”.  Семінар триватиме 2 дні: 23-24 лютого, м. Київ.

Тема третього семінару – “Децентралізація 2017: вектор руху”.

Навчання триватиме два дні. За цей час учасникам розкажуть про те, які проблеми чекають на реформу у 2017 році і що впливає на її гальмування; що закладено до урядового порядку денного децентралізації на 2017 рік; у чому полягає концепція освітньої децентралізації, госпітальних округів та надання первинної та вторинної допомоги; коли чекати на прорив у наданні адміністративних послуг у громадах; як змінилося місцеве самоврядування у 2014-2016 рр.

Навчатимуть журналістів відомі експерти, урядовці та журналісти.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Організатори забезпечать учасників проживанням, харчуванням (кава-паузи та обід) та компенсують витрати на проїзд (поїздом: купе та плацкарт, «Інтерсіті» 2 клас та автобусом) за наявності оригіналів квитків.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ірини Соломко, керівника комунікаційного напрямку РПР, anirisol@gmail.com+380956467173

Щоби взяти участь у семінарі, слід заповнити ФОРМУ до 19.00 14 лютого. Про результати відбору ми повідомимо 16 лютого.

Докладну програму семінару можете переглянути ТУТ.

Захід проводиться за підтримки Уряду Швеції та Європейського Союзу у рамках проекту Посилення коаліції РПР, який впроваджується Центром демократії та верховенства права.

Джерело: Інститут Масової Інформації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *