Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » “Самопомічівці”, що підтримали дерибан Вінницького лісу, йдуть від “Голосу” та “Сили і честі”

“Самопомічівці”, що підтримали дерибан Вінницького лісу, йдуть від “Голосу” та “Сили і честі”

Партія Вакарчука “Голос” оголосила список мажоритарників. По 13 мажоритарному округу, який охоплює Козятинський, Калинівський та Хмільницький райони балотуватиметься від “Голосу” Ірина Колесник, повідомляє рух “ЧЕСНО”.

Колесник – депутатка Вінницької облради від  “Самопомічі”, яка разом з іншими членами фракцій (4 з 5) голосувала за дерибан 10 гектарів вінницького лісу. Ще один її соратник по облраді від “Самопомочі” Андрій Ковальов, який також пітримав дерибанне рішення, йде в нардепи як мажоритарник від партії Ігоря Смєшка “Сила і честь”, яка вже представила список своєї партії.

У грудні минулого року попри протести активістів та запевнення керівника фракції, що “Самопоміч” не голосуватиме за приватизацію лісу новоствореною фірмою, яку пов’язують з депутатською династією Станіславнко -Ткачуків. Саме через це голосування після публікації руху ЧЕСНО депутатів навіть викликали до Києва до керівництва партії та пропонували пройти детектор брехні. При цьому Ірина Колесник відмовилась пройти детектор.

Її сторінка у ФБ нічим не відрізняється від сторінок багатьох депутатів , які “засівають” свої округи перед виборами.

Вона вручає грамоти, організовує свята і навіть роздає малозабезпеченим пакети з продуктами .

Цікаво, що засновником ГО “Вінниця -комфортне та безпечне місто” подарунки від якого розвозить депутатка, є колишній однопартієць Колесник – Андрій Ковальов.

Депутат Вінницької обласної ради Ковальов теж після скандалу з голосуванням за дерибан лісу теж залишив Самопоміч і уже оголосив у себе на сторінці у мережі ФБ, що буде формувати вінницьку команду  від партії Смешка “Сила і честь.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *