Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » СБУ не знає, чому з офіційного сайту зникла інформація про можливі махінації з бюджетними коштами у Вінниці

СБУ не знає, чому з офіційного сайту зникла інформація про можливі махінації з бюджетними коштами у Вінниці

Cлужба безпеки України не пояснила причину зникнення інформації з офіційного сайту відомства, але підтвердило факт проведення досудового розслідування про можливе привласнення бюджетних коштів службовими особами органів влади та низки комунальних підприємств Вінницької міської ради.

У запиті щодо доступу до публічної  інформації Агенція просила вказати  причини видалення з офіційного сайту публікації про те, що «співробітники СБУ виявили та задокументували механізм привласнення коштів державного та місцевих бюджетів чиновниками  комунальних підприємств Вінницької області, організований одним із Віце-прем’єр-міністрів України».

У відповіді за підписом начальника управління взаємодії з засобами масової інформації та громадськістю пані Гітлянської йдеться про те, що «слідчими Головного слідчого управління СБУ за дорученням Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 5 ст.191 Кримінального кодексу України за обставинами можливого привласнення коштів державного та місцевого бюджетів службовими особами органів влади та низки комунальних підприємств Вінницької міської ради шляхом зловживання службовим становищем».

По суті питання, що було поставлене в запиті, є лише інформація про те, що законами України та відомчими нормативно-правовими актами не передбачено здійснення обліку, копіювання і зберігання повідомлень про діяльність СБУ, оприлюднених у засобах масової інформації чи розміщених в Інтернеті.

Нагадаємо, новина про те, що співробітники СБУ виявили та задокументували механізм привласнення коштів державного та місцевих бюджетів чиновниками  комунальних підприємств Вінницької області, організований одним із Віце-прем’єр-міністрів України, з’явилася на офіційному сайті відомства близько 19 години в п’ятницю, 5 липня.

Орієнтовно через три години повідомлення зникло з сайту та ФБ-сторінки. В цей час журналісти Агенції дослідили фото докази, які були оприлюднені  прес-центром СБУ та знайшли інформацію, яка привела до віце-прем’єра. Володимира Кістіона. Але він каже, що непричетний.

Головне фото: cmr.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *