Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Серед радників та заступників Міністра Реви, Кармаліти немає

Серед радників та заступників Міністра Реви, Кармаліти немає

120_600x400_650x410Сергія Кармаліту офіційно не призначили радником чи заступником  Міністра соціальної політики України Андрія Реви.

В копіях наказів про призначення, наданих на запит на публічну інформацію в міністерство, журналісти не знайшли прізвища жодного вінничанина.

Щоб перевірити чутки про призначення особистим радником міністра соціальної політики скандально відомого вінницького бізнесмена та екс-депутата Вінницької міської ради Сергія Кармаліти, журналісти «Агенції» попросили в міністерстві копії наказів про призначення усіх радників та заступників Андрія Реви.

Копії про призначення на посаду, яку приписували Сергію Кармаліті –  радник Міністра з питань безпеки і протидії корупції, серед них немає.

Радниками Міністра відділу забезпечення діяльності міністра (патронатна служба)  за наказами є:   Роман Турба, призначений 2 червня 2016 року; Алла Онупрієнко, призначена  20 липня 2016 року, Анастасія Політіко, призначена 13 червня 2016 року.

Радниками  Міністра на громадських засадах є Олексій Ліпіріді, з 20 липня 2016 року та Руслан Ляшев, з 22 червня 2016 року.
Нагадаємо, минулого тижня прес-секретар Міністера соцполітики Тетяна Пархомчук інформацію про призначення  Кармаліти спочатку підтвердила, зазначивши, що він став радником Міністра з питань безпеки і протидії корупції.  Однак, за кілька хвилин перетелефонувала і повідомила, що уточнивши інформацію у відділі кадрів, виявила, що такого призначення не було. А на цій посаді перебуває інша людина.

vidpovid-na-informatsijnij-zapit-vid-07-09-2016-minsotspolitiki-shhodo-kopij-nakaziv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *