Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Шини до вінницьких тролейбусів збирається поставляти фірма з офшорними засновниками

Шини до вінницьких тролейбусів збирається поставляти фірма з офшорними засновниками

Комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія»  збирається підписати договір на закупівлю шин до електротранспорту майже на два мільйони гривень з підприємством з багатою судовою історією. Найсвіжіша – про визнання  недійсними результатів процедури закупівлі та договору на закупівлю товарів за бюджетні кошти.

Станом на 5 жовтня підприємство ТОВ «Укравтозапчастина» чекає на підписання договору.

В аукціоні приймали участь два підприємства: ТОВ «Торгово-Промислова Компанія Омега-Поставка» з заявленою сумою 1 822 999 гривень та ТОВ «Укравтозапчастина» з сумою в 1 825 788 гривень.

В протоколі  тендерної комісії від 4 жовтня 2018 року йдеться про те, що ТОВ «Торгово-Промислова Компанія Омега-Поставка» відмовився від участі в аукціоні. Обґрунтували  своє рішення тим, що в документах вказали  недостовірну інформацію щодо строку поставки предмету закупівлі.

За інформацією аналітично-пошукової системи Youcontrol,  ТОВ «Укравтозапчастина» засноване в 2000 році у Києві.  Статутний капітал фірми – понад 100 мільйонів гривень. Окрім основного виду діяльності «виробництво сільськогосподарської техніки» підприємство має 15 кведів, серед яких оптова торгівля м’ясом, молочними продуктами, вантажні перевезення, фінансовий лізинг та ремонт автомобілів та обладнання. Основним засновником підприємства з часткою в 89,85% є кіпрська офшорна фірма «ВІВАКРЕСТ ЛІМІТЕД» (VIVACREST LIMITED), 14% – належать компанії ТОВ «Салон-магазин Алеко» частка якої в 99% належить ТОВ «КАЛВЕББ», яка також є офшором з Кіпру.

За інформацією  аналітично-пошукової системи Youcontrol ТОВ «Укравтозапчастина» за 12 місяців провела від 15 до 20 операцій пов’язаних з офшорами.

Підприємство  має велику судову історію. Журналісти знайшли більше 800 судових документів пов’язаних з цією фірмою в реєстрі судових рішень.

Один із останніх – ухвала про відкриття апеляційного впровадження від 27 вересня 2018 року Рівненського апеляційного господарського суду . Місцева прокуратура в інтересах держави міста Сарни Рівненської області, звернулась до Локницької сільської ради Рівненської області та ТОВ «Укравтозапчастина» про визнання недійсними результатів процедури закупівлі та договору на закупівлю товарів за бюджетні кошти. Господарський суд Рівненської області в серпні 2018 року, відмовив в задоволення позову місцевій прокуратурі. Апеляційне провадження за скаргою прокуратури відкрили та призначили справу до розгляду на 23 жовтня 2018 року.

Головне фото: shinarb.by

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *