Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » «Шляхбуд» заасфальтує 12 000 кв.м. прибудинкових територій за майже 6 000 000 гривень

«Шляхбуд» заасфальтує 12 000 кв.м. прибудинкових територій за майже 6 000 000 гривень

Тендер з поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій Вінниці виграло ТОВ «Шляхбуд». За інформацією Prozorro, очікувана вартість закупівель, замовником яких виступив департамент житлового господарства Вінницької міської ради, становила 6 164 062 гривень. Однак у ході аукціону ТОВ «Шляхбуд» знизило цю суму до 5 978 280. При цьому пропозиція його єдиного суперника , ТОВ «Вінниця Благоустрій», склала 5 988 000 гривень.

Згідно з укладеним 14 травня договором, усі роботи ТОВ «Шляхбуд» має завершити до 31 грудня 2019 року. У той же час обсягі робіт в договорі не прописані.

На запит Агенції Вінницька міська рада повідомила, що в рамках зазначеної угоди має бути заасфальтовано 12 000 кв. м. прибудинкових територій.

«… зазначенй договір не передбачає виконання робіт з визначеними адресами та відповідно до переліку прибудинкових територій, роботи з поточного ремонту … виконуються відповідно до  звернень мешканців за попередні та поточний роки, а також враховуючи реальний стан асфальтобетонного покриття після осінньо-зимового періоду на окремо взятих ділянках та міжквартальних проїздах», – зазначено у відповіді.

Як повідомляла Агенція, ТОВ «Шляхбуд» є одним із тендерних фаворитів Вінницької міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *