Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Сільський голова Залужжя прибирає свідків?

Сільський голова Залужжя прибирає свідків?

selo

В  селі  Залужжя Теплицького району сільський голова Анатолій Черевко заборонив зйомки журналісту, посилаючись на Статут громади. У село  журналіст  приїхав на запрошення місцевих мешканців.

Як з’ясувалося потім, основною темою зборів було те, що  2017 році закінчується термін дії договорів оренди землі з  СВК “Залузький. У цього  господарства наразі  в обробітку найбільша площа сільських земель. У Анатолія Черевка не склалися відносини з керівником господарства, а тому він хотів  зібрати людей , щоб показати, яким “поганим” для громади є ставлення  нинішніх орендарів,  і якими хорошими є інші претенденти на землю.

Першим із претендентів на оренду, слово від сільського голови отримав  В.Барановський , як представник  ТОВ “Теплик -Агро”, місцевий фермер, депутат районної ради. ТОВ “Теплик-Агро”  – фігурант журналістського розслідування «Більше ніж фермер». Керівника цього підприємства Василя Анченка жителі різних сіл Теплицького району звинувачують у захопленні земель, оборудках з майном колишніх колгоспів, сумнівному будівництві та розорюванні сільських доріг і пасовищ.

Наступним  виступив голова СВК  «Залуцький» В.Олянчук.  Він перерахував досягнення господарства у селі і підсумував свій виступ В. Олянчук тим, що ситуацію в селі проти них нагнітають тому, що це комусь вигідно. Сільський голова, не приховуючи неприязні до В.Олянчука, перейшов на крик . Причиною цьому стало звернення кількох людей до різних служб району із запрошенням взяти участь у зборах громади. Ці ж самі люди запросили й журналістів. Але, за словами  Анатолія Черевка, вони не мали права виступати від імені громади, тому що її інтереси як сільський голова представляє лише він…

Потім виступала фермер Задорожна , яка домагається справедливості у вивченні питання майна колишнього колгоспу і ревізії розподілу майнових паїв.

Також про свій намір взяти в оренду землю в селі заявив пан Токарчук.

Кожен із виступаючих мав свою групу підтримки. І хоча у зібранні брали участь інші фермери, що господарюють в селі, більше нікому А натолій Черевко слова не дав.

Одна із членів робочої групи райдержадміністрації,  зазначила, що це зібрання готувалось виключно для того, аби принизити одного господарника і заспівати оду іншому.

Чи не пряме це лобіювання посадовою особою місцевого самоврядування бізнесу конкретної людини?

Віктор Рись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *