Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » «СПІНОЗА» відкрила вікно у світ життя «третього сектору»

«СПІНОЗА» відкрила вікно у світ життя «третього сектору»

12

Громадська організація «СПІНОЗА» у рамках проекту «Інформаційні кампанії для громадських організацій  – від ідеї до успіху» презентує вінничанам кращі проекти неурядових фундацій міста й області. Найяскравіші моменти їх реалізації всі бажаючі упродовж місяця зможуть побачити в експозиції «Вікно у світ життя «третього сектору», яка напочатку грудня з’явилась у вікнах адмінприміщення за адресою м. Вінниця вул. Соборна, 72.

На «виставці за вікном» можна побачити світлини, що ілюструють, наскільки широкий спектр суспільних проблем беруться вирішувати активні вінничани. Одинадцять відомих громадських організацій та новостворених ініціатив представили фотографії із проведених ними заходів та реалізованих проектів. Це і організований благодійним фондом «Волонтерський тил»  дитячо-юнацький патріотичний табір «Хоминська січ». І кардинально інший за напрямком, але не менш важливий «Ярмарок кредитів» для малого та середнього підприємництва, що провела Агенція регіонального розвитку Вінницької області. Не менш цікавими виявились  антикорупційні та правозахисні ініціативи й підготовлені журналістські матеріали ГО  «Вінницька обласна громадська організація «Агенція журналістських розслідувань».

07

04

05Спектр діяльності вінницького «третього сектору» вражає: громадські діячі беруться за вирішення багатьох соціальних проблем. Так, благодійний фонд «Подільська громада», організувавши встановлення у місті Вінниці «соціальних контейнерів», допоміг тим, хто потрапив у скрутну ситуацію: нужденним назбирали та роздали 15 тонн одягу та взуття. Чи візьмімо залучення нової поліції до навчань безпеці дорожнього руху людей з порушеннями інтелектуального розвитку, організоване Вінницькою міською організацією соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток».

02

10

Повернення до національних традицій і провадження у повсякдення  українців європейських цінностей – це також сфера інтересу громадських організацій. Тому й реконструювала для молоді андріївські вечорниці у святі калити ГО «Центр гармонійного розвитку особистості «МРІЯ», а ВГО Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ» уже з четвертим складом трупи соціального театру пропагує необхідність дотримання прав людини, гендерної рівності та протидії насильству. Вінничан постійно запрошують на фестивалі соціальних театрів країни.

09

06

Прагнення змінювати життя на краще об’єднує різних людей, організації та спільноти. Тому й не дивно, що з’являються такі ініціативи, як створення безкоштовної шахової школи у Могилеві-Подільському місцевим меценатом Геннадієм Вацаком та прагнення зробити змістовним літнє дозвілля юні в проекті «Бібліотека виходить у місто від «першої скрипки» Асоціації бібліотек Вінниччини – відомої усім «Тімірязєвки».

03

01

Представила власний проект і ГО «СПІНОЗА»: для громадських діячів Вінниччини проведено п’ять безкоштовних тренінгів з питань проведення ефективних інформаційних кампаній. Окрім присутності на заняттях, в рамках проекту «Інформаційні кампанії для ГО – від ідеї до успіху» його учасники отримують консультації тренерів із комунікацій з медіа та можливість промоції у підсумковій виставці.

Проект проводиться за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної адміністрації, Громадської ради при Вінницькій обласній Раді, Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва.

Довідка:. Громадська організація «Фундація журналістів із інвалідністю та порушеннями функцій опорно-рухового апарату «СПІНОЗА» зареєстрована 2 листопада 2015 року. Метою організації є: здійснення та захист прав і свобод, задоволення законних соціальних, економічних та інших спільних інтересів молодих журналістів, фрілансерів, а також дорослих з інвалідністю і тих, хто має порушення функцій опорно-рухового апарату шляхом створення для них умов повноцінної самореалізації, що буде сприяти підвищенню рівня соціальної адаптованості цих категорій молоді та дорослих у суспільстві, їх оздоровленню та, як наслідок, творчому довголіттю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *