Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Староприлуцька спеціальна школа за державні кошти закупила засоби індивідуального захисту та антисептики

Староприлуцька спеціальна школа за державні кошти закупила засоби індивідуального захисту та антисептики

В Староприлуцькій спеціальній школі ковідом перехворів лише один працівник, вихованці – не хворіли.  Таку інформацію ЦГК «Дій!-Вінниця» отримав у відповідь на інформаційний запит станом на середину  квітня 2021 року.

Однотипні запити журналісти «ДІЙ!-Вінниця» у рамках проекту «Моніторинг дотримання прав людини в умовах карантинних заходів із запобігання та поширення COVID-19 у закритих установах Вінницької області» надіслали до всіх таких установ. Ми запитували про кількість хворих, дотримання санітарно-епідеміологічних норм, забезпеченість індивідуальними засобами захисту та медикаментами.

 

Комунальний заклад «Староприлуцька спеціальна школа» Вінницької обласної ради була однією з перших установ, яка в повному обсязі з дотриманням термінів надала відповідь:

За інформацією закладу, з моменту початку пандемії був зафіксований один випадок захворювання на Covid-19 серед працівників. Серед вихованців випадків захворювання не було.

Летальних випадків від Covid-19 у  закладі серед працівників та мешканців не було

Вимірювання температури тіла працівникам та мешканцям проводиться за графіком о 9.00, 14.00, 21.00 годині відповідно. Вихованцям та працівникам закладу видається по 5 масок на добу.

Усі працівники користуються засобами індивідуального захисту (маски, респіратори для обличчя, медичні рукавички, антисептики) протягом дня.

Скан копія наказу про затвердження порядку дій у разі виявлення у працівників та учнів захворювання на COVID-19

 

Станом на середину квітня вакцинувань серед працівників та вихованців ще не проведено. На запобігання поширеню коронавірусної хвороби у нашому закладі з моменту початку пандемії виділено 42955 гривень (рукавиці, маски, деззасоби, антисептики).

Крім того, як повідомив заклад, що в приміщеннях постійно проводиться вологе прибирання приміщень з застосуванням дезінфекційних засобів.

 

Головне фото: uskv.vn.ua

Публікація створена за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках програми COVID-19 Solidarity Programme for the Eastern Partnership. Зміст цієї статті не обов’язково збігається з їхньою позицією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *