Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Створення дизайн-проекту Музею Вінниці обійдеться громаді в сто тисяч гривень

Створення дизайн-проекту Музею Вінниці обійдеться громаді в сто тисяч гривень

 

У листопаді 2021 року КП «Центр історії Вінниці», за інформацією Prozorro, оголосило  закупівлю  на суму 100 000 грн на послуги з розробки дизайн-проєкту Музею Вінниці. Це лише перша частина робіт по загальній креативній концепції об’єкту Музею Вінниці «Садиба Львовича» за адресою: м. Вінниця, вул. Симона Петлюри, 15-А

1 грудня 2021 року  визначили виконавця дизайн-проекту – ТОВ «АМУЗЕУМ», яке зареєстроване в Києві. За інформацією YouControl, єдиним видом заробітку у 2021 році є державні закупівлі. Розмір статутного капіталу становить всього 3020 грн.

Договір між Сторонами укладено 3 грудня та діятиме він до 31 грудня 2021 року. З детальним кошторисом можна ознайомитися за посиланням: Договір.

Як зазначається на сайті Вінницької міської ради КП «Центр історії Вінниці»,  було створене з метою формування іміджу міста та презентації його історичної та культурної спадщини на регіональному, державному і міжнародному рівнях.

Основною метою діяльності «Центру історії Вінниці» є:

  • Дослідження історії та культури міста Вінниця та Поділля;
  • Популяризація історичної та культурної спадщини Вінниці та Поділля;
  • Організація культурно-просвітницького життя міста через виховну, просвітницьку та методичну роботу;
  • Сприяння підвищенню туристичної привабливості міста Вінниця;
  • Формування відповідальної та згуртованої міської громади, свідомої своїх цілей і прагнень;
  • Формування громадянина України – гармонійно розвиненої особистості, яка на основі знань про минуле Вінниці матиме сформовану міську ідентичність.

Детальніше про напрямки діяльності можете прочитати на сайті ВМР.

 

«Центру історії Вінниці» ще у 2020 році переїхав у нове приміщення, а саме – у Садибу Львовича, за адресою вул. Симона Петлюри, 15-А. Це унікальне історичне місце початку ХХ століття, де й планується створення Музею. Рішення про створення нового закладу у будинку, де раніше було розташоване обласне радіо,підтримали депутати на сесії міськради, 26 листопада.Садиба Львовича, за рішенням Вінницької обласної ради від 17.02.1983 року, є пам’яткою архітектури та містобудування місцевого значення.

Трішки історичних даних: будівля споруджена у 1913 році на замовлення Боруха Львовича, купця 1-ї гільдії, відомого благодійника, підприємця та власника чавуноливарного заводу «Молот», який був збудований ще у 1880 році. А у 1920 році була Канцелярією Симона Петлюри.

Авторка: Наталія Гуменна

Фото:ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *