Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Суд не починає ліквідацію Вінницького дитячого санаторію, даючи шанс врятувати підприємство

Суд не починає ліквідацію Вінницького дитячого санаторію, даючи шанс врятувати підприємство

Сьогодні, 20 червня, відбулось чергове слухання у господарському суді справи про  банкрутство дочірнього підприємства «Дитячий санаторій ім. Коцюбинського». Підприємство знаходиться в стані банкрутства через борг перед податковою інспекцією. Наразі  провадження у справі перебуває на стадії процедури санації.  

На початку судового засідання, арбітражний керуючий розповів про інцидент, який стався у день минулого засідання, 31 травня.  За словами Дениса Оверчука, після судового засідання йому зателефонували, та повідомили, що на території дитячого санаторію сталась пожежа. Працівниками ДСНС були зафіксовані факти можливого підпалу одного із корпусів санаторію.

Також Денис Оверчук розповів, що звернувся з листами про організацію охорони на території санаторію до Вінницької міськради, КП «Муніципальної поліції» та низки громадських формувань міста. Арбітражний керуючий повідомив, що на даний момент відповіла «Муніципальна поліція». З ними було проведено попередні домовленості, та на разі вирішуються питання з міськрадою щодо охорони територію санаторія.

На засіданні суд продовжив процедуру санації та відклав слухання на два місяці для пошуку інвесторів, щоб врятувати підприємство, заплативши борги – а це близько двох мільйонів гривень.

На засіданні були присутні кредитори – працівники дитячого санаторію, яким заборгували заробітню плату, представники громадських організацій та небайдужі вінничани.

Суд оголосив перерву в судовому засіданні на 4 вересня 2018 року. До того часу підприємство продовжує знаходитись на стадії процедури санації. Якщо за цей час знайдеться інвестор, який захоче врятувати підприємство, заплативши борги – близько двох мільйонів гривень, підприємство не ліквідують. Але є, багато але…Усе нерухоме майно підприємства влітку  2017 року перейшло у комунальну власність. Близько чотирьох гектарів землі, на яких знаходиться санаторій – міська рада забрала у комунальну власність ще в 2010 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *