Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Суд «продовжив життя» дитячому санаторію у Вінниці на два місяці

Суд «продовжив життя» дитячому санаторію у Вінниці на два місяці

Сьогодні, 3 квітня, відбулось чергове слухання у господарському суді справи про  банкрутство дочірнього підприємства «Дитячий санаторій ім. Коцюбинського». Підприємство знаходиться в стані банкрутства через борг перед податковою інспекцією. Наразі  провадження у справі перебуває на стадії процедури санації.

На початку судового засідання арбітражний керуючий Денис Оверчук розповів, що зустрічався з заступником міського голови Сергієм Матусяком щоб спробувати домовитись про санування (система заходів, які здійснюються для запобігання банкрутства та ліквідації) підприємства Вінницькою міською радою та вирішити ситуацію із заборгованістю заробітної плати працівникам дитячого санаторію. До такого заходу арбітражного керуючого на минулих засіданнях суду зобов’язала суддя Тетяна Лабунська.

Денис Оверчук розповів, що 23 лютого 2018 року він направив  звернення до Сергія Моргунова з питанням щодо можливості подальшого існування дитячого санаторію ім. Коцюбинського.  Або, можливо сприяння Вінницької міськради у залучені потенційних інвесторів для відновлення платоспроможності боржника.

У відповідь на звернення міськрада повідомила, що дане питання щодо можливості існування санаторію на базі об’єктів комунальної власності опрацьовується відповідними виконавчими органами та про результати подальшого розгляду буде повідомлено.

 – 15 березня я мав зустріч з заступником міського голови Сергієм Матусяком на якій піднімались питання щодо заборгованості та подальшого існування санаторію. 23 березня було проведено нараду робочої групи, на якій розглядали питання пов’язані з провадженням про банкрутство дитячого санаторію.- розповідає Денис Оверчук.

На запитання судді, яка позиція міської ради з приводу існування санаторію, арбітражний керуючий відповів:

 – Вона не запротокольована, але було усно повідомлено, що міська рада має намір направити свого представника клопотати та просити суд щодо відкриття ліквідаційної процедури. Це було усно повідомлено на засіданні робочої групи. – сказав Денис Оверчук. 

На засіданні були присутні кредитори – працівники дитячого санаторію, яким заборгували заробітню плату, представники громадських організацій та небайдужі вінничани.

Під кінець засідання суддя зауважила, що хоче почути бачення та думку громади з приводу вирішення ситуації подальшої долі санаторію. Вислухавши думки присутніх, суд прийняв рішення продовжити слухати справу через два місяці. Якщо за цей час знайдеться інвестор, який захоче врятувати підприємство, заплативши борги – близько двох мільйонів гривень, або ж влада та громада міста знайдуть інший шлях вирішення проблеми –  підприємство не ліквідують.

Денис Оверчук подав усне клопотання залучити представника міської ради до судового засідання, аргументуючи це тим, що виникає багато питань до міськради. Суддя клопотання задовільнила та призначила наступне засідання 31 травня на 10:00.

Один відгук про “Суд «продовжив життя» дитячому санаторію у Вінниці на два місяці

  1. Ольга

    Санаторій спеціально довели до банкрутства аби забрати безцінні землі. Адже у 2013 році вже було забрано і подаровані потрібним людям 12 участків на яких вирізали ліс і вже стоять будиночки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *