Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Тендер на 800 метрів гірлянд розіграли дві полтавські фірми

Тендер на 800 метрів гірлянд розіграли дві полтавські фірми

185 000 гривень замість 200 000. Так завершився тендерний аукціон із закупівлі 800 метрів гірлянд, замовником яких виступило міське комунальне унітарне підприємство Вінницької міської ради «Міськсвітло», повідомляє Prozorro. Торги відбулися 20 листопада, і в них взяли участь два товариства з обмеженою відповідальністю із полтавською пропискою: “ЛЕД ЕНЕРДЖІ” та «КМІТГРУП». Пропозиція останнього була на 10 000 гривень менше, ніж у конкурента, тож наразі «КМІТГРУП» очікує на укладення угоди.

За даними Clarity Project, це були вже шості тендерні закупівлі, оголошені КУП «Міськсвітло», де перемогла пропозиція  ТОВ «КМІТГРУП». Їхня загальна вартість – понад два мільйони гривень. На даний момент «Міськсвітло» – найбільший контрагент «КМІТГРУП» як за кількістю виграних тендерів, так і за їхньою загальною вартістю.

За інформацією Youcontrol, ТОВ «КМІТГРУП» було зареєстроване у 2014 році в Полтаві, має 10 000 гривень статутного капіталу та сім КВЕДів, основний з яких – неспеціалізована оптова торгівля. Такий самий основний КВЕД має ТОВ “ЛЕД ЕНЕРДЖІ”, зареєстрований у 2017 році із вдесятеро меншим статутним капіталом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *