Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Тендер на новий паркан навколо Центрального парку виграв «Велес+» зі 100 гривнями статутного капіталу

Тендер на новий паркан навколо Центрального парку виграв «Велес+» зі 100 гривнями статутного капіталу

5 200 000 гривень коштуватиме бюджету Вінниці нова черга паркану навколо центрального парку. З такою сумою, за даними порталу ділових закупівель Prozorro, у відповідному тендері, який відбувся 27 квітня, перемогло приватне підприємство «Велес+». Щоправда, названа ним у ході торгів ціна на 10 гривень перевищувала пропозицію іншого учасника аукціону – ТОВ «БК Пегас». Але її було відхилено рішенням тендерного комітету.

За інформацією Clarity Project, починаючи з вересня 2016 ПП «Велес+» взяло участь у 30 тендерах, з яких перемогло у 19 на загальну суму 27 140 914,10 гривень. Замовником 17 тендерів виступи Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, ще двох – Департамент міського господарства Вінницької міської ради.

Дані Youcontrol

Як повідомляла Агенція раніше, «Велес+» – один із постійних тендерних конкурентів фаворита департаменту капітального будівництва ВМР ТОВ «Шляхбуд». Це ПП було засноване у 2002 році зі статутним капіталом у 100 гривень. Основна діяльність фірми – будівництво житлових і нежитлових будівель. Засновник та керівник ПП – Леонід Олександрович Коляденко, ПІБ якого повністю співпадає із ПІБ помічника голови постійної комісії ВМР з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи Антоніни Іващук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *