Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Тендер на реконструкцію спорткомплексу по вул. Академіка Янгеля виграла фірма 2017 року народження

Тендер на реконструкцію спорткомплексу по вул. Академіка Янгеля виграла фірма 2017 року народження

Своєрідним рекордом відзначилися тендерні торги на право провести реконструкцію приміщень спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля, 48 у Вінниці, яке раніше належало Міністерству оборони України, але було передано у комунальну власність міста. Замовником робіт виступив департамент капітального будівництва Вінницької міської ради.

Якщо зазвичай тендери, що оголошують структурні підрозділи ВМР, відбуваються за принципом «більше трьох не збиратися», то в цьому, за даними Prozorro, взяли участь аж вісім компаній. Після другого туру у фіналісти вийшли три фірми. Пропозиції двох з них, що запропонували найменші ціни, було відхилено – і перемога дісталася товариству з обмеженою відповідальністю “ТБС-ПРОФ”, остаточна пропозиція якого склала 35 103 000 гривень при очікуваній вартості тендеру у 44 850 000.

За інформацією Youcontrol, ТОВ “ТБС-ПРОФ” було засноване 07.09.2017 року із 12 КВЕДами та 10 000 гривнями статутного капіталу. Але попри такий юний, навіть дитячий вік, у період з 9 липня по 3 вересня 2018 року фірма уклала чотири тендерні угоди на майже 24 000 000 гривень. Замовниками робіт виступили Тростянецька селищна рада, Управління Державного казначейства України у Тростянецькому районі, Вінницький національний медичний університет та Департамент будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної ради.

Керівник та засновник ТОВ “ТБС-ПРОФ” – Юрківський Олександр Іванович, який зареєстрований у с. Михайлів Козятинського району. Він же – керівник та засновник ще двох ТОВ: “ТЕХНОБУД-С”, що зареєстроване у Вінниці у 2014 році із 21 КВЕДом, та “ТЕХНОБУД ЦЕНТРУМ” 21.09.2017 р.н., що має київську прописку та 15 КВЕДів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *