Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Тендер на техобслуговування дверей у Вінницькій міськраді та Прозорих офісах отримав ФОП із Київщини

Тендер на техобслуговування дверей у Вінницькій міськраді та Прозорих офісах отримав ФОП із Київщини

Тендер «на технічне обслуговування та ремонт вхідних дверей в приміщенні міської ради та в центрах надання адміністративних послуг», звіт про договір за яким п`ятого липня на порталі державних закупівель Prozorro оприлюднив виконком Вінницької міської ради, виграв ФОП Бобонич Анатолій Миколайович.

Цей приватний підприємець до кінця бюджетного року має обслуговувати 15 дверей за адресами Соборна, 59, Замостянська, 7, Космонавтів, 30 та Брацлавська, 85, за винагороду в 110 300 гривень.
І якщо з обсягами робіт та їхньою вартістю все більш-менш зрозуміло, то про виконавця можна сказати «темна конячка», адже досі пан Бобонич не брав участі у жодному державному тендері, свідчить Youcontrol.

За даними джерела, підприємницьку діяльність за основним КВЕДом «Ремонт і технічне обслуговування електричного устаткування» він веде із 2015 року, а місцем його реєстрації значиться смт Баришівка Баришівського району на Київщині.

Ніяких інших відомостей про Бобонича Анатолія Миколайовича, місцем тендерного дебюту якого стала Вінницька міська рада, у мережі Інтернет знайти не вдалося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *