Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У декларації Геннадія Труханова – маєток та коштовні годинники, а частина майна записана на матір

У декларації Геннадія Труханова – маєток та коштовні годинники, а частина майна записана на матір

Мера приморського міста затримало НАБУ разом із заступником 14.02.2018 у аеропорту «Бориспіль». Його обвинувачують у купівлі приміщень завода «Краян» міською радою за завищеною ціною. Напередодні керівник спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що відомство проситиме про арешт Геннадія Труханова. Проте суд його відпустив

Corrupt.ua вирішив поцікавитися, що саме задекларував Геннадій Труханов. Виявилось, що у декларації мера Одеси – будинок площею 252 кв. м. та квартира понад 100 квадратів у Одесі, та понад 600 кв. м. землі у приморському ж місті. Також більше 26 тисяч кв. м. землі та невеличкий будинок на Вінниччині. Причому переважна частина нерухомого майна належить матері Геннадія Труханова Марії Трухановій. Ще у електронному звіті Одеського міського голови – акції Одеського нафтопереробного заводу та корпоративні права на підприємство «Рубітел». І власником фірми «Рубітел» є саме мати Геннадія Труханова.

Також мер Одеси згідно декларації має 5 коштовних годинників марок Brequet, Patek Philippe, Ulysse Nardin.

Готівки Геннадій Труханов задекларував 65 тисяч гривень та 130 тисяч доларів. Ще понад 150 тисяч гривень та дві тисячі доларів мер Одеси тримає на рахунках. Задекларовані ж заощадження мами міського голови значно більші – понад півтора мільйони гривень та більше 300 тисяч тисяч доларів.

Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту “Декларації”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *