Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У департамента житлового господарства Вінницької міськради з`явився новий тендерний фаворит

У департамента житлового господарства Вінницької міськради з`явився новий тендерний фаворит

23 тендери за рік та три місяці – і жодного програного. Такий карколомний шлях товариства з обмеженою відповідальністю «Вінниця Благоустрій» (ТОВ «Вінблаг»), яке спеціалізується на будівництві доріг та шосе.

За даними Youcontrol, підприємство було зареєстроване 21.02.17 зі статутним капіталом у тисячу гривень. Його засновницею значиться Шевчук Юлія Сергіївна, а керівником – Шевчук Олександр Петрович, які зареєстровані у Вінниці в будинку по вул. Станіславській.

Вже за півроку після заснування, 19.08.17, ТОВ «Вінблаг» уклало першу угоду на виконання робіт – із ПАТ «Вінницяобленерго» на суму в 240 000 гривень. При цьому економія склала 0 гривень, оскільки тендерний аукціон не проводився.

А вже з наступного місяця, тобто з вересня 2017 року, «Вінблаг» почав вигравати виключно бюджетні тендери, які оголошував департамент житлового господарства Вінницької міської ради. Загальний рахунок – 22:0.

Усі ці тендери, за інформацією Clarity Project, були проведені за процедурою допорогових закупівель. В 11 з них економія бюджетних коштів склала менше одного відсотка. У дев`яти – в межах 1%-5%. І лише у двох – 21-22 відсотка. Але ці два винятки лише підтверджують загальне правило: ТОВ «Вінблаг» користується особливою прихильністю чи то зірок, чи то чиновників Вінницької міськради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *