Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Майдана Небесної Сотні та громадської вбиральні на Космонавтів може бути одна компанія-реконструктор

У Майдана Небесної Сотні та громадської вбиральні на Космонавтів може бути одна компанія-реконструктор

Що об`єднує Майдан Небесної Сотні та громадську вбиральню на проспекті Космонавтів? І не поспішайте називати це поєднання блюзнірством. Адже спільне між двома об`єктами таки є. Точніше, може бути. За умови, якщо приватне підприємство «Актив-строй» визнають переможцем тендеру на реконструкцію Майдану.

Торги, за інформацією Prozorro, відбулися 17 вересня, і в них взяли участь дві компанії: «Велес+», який був єдиним учасником попереднього тендеру, що не відбувся, та вже згаданий вище «Актив-строй». Саме він запропонував найменшу ціну у 22 960 000 гривень при очікуваній вартості закупівель у 23 004 344 національних одиниць. Наразі «Актив-строй» знаходиться у статусі «очікує рішення», а отже де-юре поки не є переможцем торгів.

Ця ж фірма, як повідомляла Агенція раніше, була єдиним учасником та, відповідно, переможцем тендеру із реконструкції громадської вбиральні на проспекті Космонавтів вартістю понад мільйон гривень.

У період із квітня 2017 року ПП «Актив-строй» уклав 17 тендерних угод на понад 20 мільйонів гривень. Замовник семи з них – Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *