Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У новому «Прозорому офісі» під Вінницею будуть змінювати цільове призначення землі (Фоторепортаж)

У новому «Прозорому офісі» під Вінницею будуть змінювати цільове призначення землі (Фоторепортаж)

Сьогодні, 9 липня, у селі Агрономічне під Вінницею відкрили новий Центр надання адміністративних послуг.  Раніше мешканці села отримувати адміністративні послуги їздили до Вінниці. Це створювало додаткове завантаження для міських центрів та було незручним для самих мешканців Агрономічного. «Прозорий офіс»  в Агрономічному буде приймати й мешканців сусідніх сіл   Близько семи місяців «Прозорий офіс» працював у тестовому режимі тому, що налагоджували послугу видачі ID-паспортів.

 – Центр надаватиме близько 40 адміністративних послуг. Найважливішою послугою на сьогоднішній день, я думаю, може бути переоформлення житлових будинків, видача витягів, документації. Також людям не доведеться їхати в пенсійний фонд, представники його будуть працювати на місці, оформлення паспортів, а в перспективі думаємо зробити оформлення посвідчення водія, – каже сільський голова Олег Шулікін.

Сільський голова говорить, що у  2017 році було прийняте рішення про відкриття «Прозорого офісу» в селі. У  межі Агрономічного у 2016 році увійшло багато земель  садових товариств.  Для того, щоб оформити  житлові будинки збудовані на них, за словами голови, потрібно змінити цільове призначення земель. Землі мають цільове призначення для садівництва.  Земельний кодекс України визначає, що земельні ділянки для садівництва можуть використовуватися для закладання багаторічних плодових насаджень, вирощування сільськогосподарських культур,  для зведення необхідних будинків, господарських споруд. Але основною ціллю використання земельних ділянок для садівництва є закладання багаторічних плодових насаджень (садів) та їх вирощування. Землі садівництва також можуть використовуватися для будівництва та експлуатації житлового будинку і господарських споруд. Однак таке використання обов’язково повинно суміщатися з вирощуванням багаторічних плодових насаджень. Зведення лише будівель та споруд на землях для садівництва може розглядатися як нецільове їх використання.

Нагадаємо, що у 2016 році  за рахунок земель навколо села Агрономічного, межі населеного пункту були збільшенні на 517 гектарів землі. У 2015 році у межі Вінниці відійшли 158,2 гектар земель села Агрономічного. Таким чином  межі села були змінені.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *