Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У петиціях вінничани вимагають тиші вночі

У петиціях вінничани вимагають тиші вночі

Одразу дві петиції збирають підписи для того, щоб зменшити в місті  рівень шуму у нічний час.

У петиції вінничанин Антон Кадничанський вимагає припинити серед ночі ремонтні роботи з гучними звуками у трамвайно-тролейбусному депо.

«Ремонтні роботи такі, як пиляння болгаркою, вмикання турбіни (звук схожий). Протиночі з 00:00 до 05:00 проводяться дуже голосно якісь ремонтні роботи. Депо знаходиться в осередку житлових будинків, прошу перевести ці невідкладні дуже гучні  нічні роботи на денний час з 09:00 до 22:00. «

Він нагадує, що в Україні діє закон, який визначає режим тиші зокрема  в житлових багатоквартирних будинках  і дворових територіях.
« На захищених об’єктах забороняється проводити будівельні, відновлювальні, ремонтні або декоративні роботи, які супроводжуються звуковими ефектами, в період:  з 21 години до 8 години у будні;  цілодобово (24 hours) – у вихідні;  цілодобово (24 hours) – у святкові дні.

Наразі петицію підтримали 12 людей. До кінця збору підписів лишилось 13 днів.

У іншій петиції вінничанка Дар’я Космина просить заборонити мотоциклістам рухатись вулицями спальних районів в нічну пору доби.

«Влітку в нічний час пожвавлюється рух мототранспортих засобів. Мотоциклісти пересуваються порожніми вулицями міста на великій швидкості, створюючи при цьому дикий шум – рев моторів, свист гальм та ін.
Вночі особливо гучно лунає гуркіт проїжджаючих мотоциклів, що створює жахливий дискомфорт для мешканців спальних районів. Крім того, така їзда створює неабияку небезпеку для пішоходів та інших учасників дорожнього руху, оскільки водії мототранспортних засобів не дотримуються швидкісного режиму у населеному пункті, та й не завжди виконують інші ПДР.
Шляхом вирішення цієї проблеми бачу заборону пересування власникам мототранспортних засобів у нічний час з 23:00 до 7:00 години. Зокрема для цієї цілі існують дорожний знак 3.6 (“Рух мотоциклів заборонено”) та табличка до нього 7.4.4 (“Час дії”).

Наразі петиція набрала 246 голосів на підтримку. Збір підписів триватиме ще сім днів

Фото: https://media.az

Цей матеріал підготовлено у рамках проекту «ДІЙ!-Вінниця», що реалізується за фінансової підтримки  міжнародної Чеської неурядової організації People in Need та Міністерства закордонних справ Чеської Республіки .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *