Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У східній частині Вінниці з’явиться медмістечко з парковою зоною

У східній частині Вінниці з’явиться медмістечко з парковою зоною

В східній частині Вінниці, неподалік Індустріального парку може з’явитися медмістечко з парковою зоною біля річки. Вінничанам пропонують ознайомитися із містобудівною документацією — детальним планом території, обмеженої вулицями Ватутіна, Чехова, Проектною 12, Проектною 16 та південною притокою річки Тяжилівка в м. Вінниця. Відповідне оголошення розміщене на сайті Вінницької міської ради. До обговорення містобудівної документації запрошують громадськість.

Відповідно до Детального плану на зазначеній ділянці запроектовано розташування кількох об’єктів галузі охорони здоров’я. Зокрема, амбулаторно-діагностичного центру, центру сімейної медицини, лікарні інтенсивного лікування, підстанції екстреної медичної допомоги, а також необхідної для їх обслуговування інфраструктури. На даній території побудують парковку для транспорту відвідувачів на 378 місць, прокладуть дороги, велодоріжки і тротуари, побудують зупинки громадського транспорту і станцію очищення поверхневих стічних вод. Також тут облаштують паркову зону із дитячим майданчиком неподалік південної притоки річки Тяжилівка.

Відповідно до інформації на сайті публічних закупівель Prozorro, ТОВ “КБК” з Київщини має збудувати вул. Проектну 12А (від перехрестя з вул. Проектної 16 до перехрестя з вул. Проектною 13) та ділянку вул. Проектної 13 (від перехрестя з вул. Проектної 12А до перехрестя з вул. Проектною 12).

Ці роботи вони взялись провести за 39 275 231 гривню. Першу чергу робіт київська фірма має завершити до 30 листопада цього року.

Детальніше із інформацією щодо містобудівної документації, зокрема, графічними матеріалами, вінничани можуть ознайомитись у департаменті архітектури та містобудування в робочі дні з 16 до 17 години, у каб. 20, за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 29 липня включно.

Нагадаємо, вінничанам також пропонують долучитись  до обговорення щодо містобудівного розрахунку для будівництва торгівельно-офісного центру по вулиці Міліційній, 35.

Фото з сайту vmr.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *