Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У тендері на вирізку дерев Аварійно-диспетчерська служба обійшла конкурента на одну гривню

У тендері на вирізку дерев Аварійно-диспетчерська служба обійшла конкурента на одну гривню

Мінус одна гривна – і перемога у тендері на понад шість мільйонів гривень у кишені. Так закінчився тендер на послуги з озеленення території та утримання зелених насаджень, який оголосив департамент житлового господарства Вінницької міської ради.

Цікаво, що в розділі «Інформація про предмет закупівлі» не міститься ані слова про власне озеленення, яке, за логікою, мало б передбачати висадку дерев. Натомість зазначено: «Знесення дерев – 4000 м.куб., обрізка дерев – 3000 шт., видалення пнів – 750 шт.».

Ці роботи, зважаючи на результат торгів, виконуватиме міське комунальне підприємство «Аварійно-диспетчерська служба». При очікуваній вартості тендеру в 6 576 450 гривень його пропозиція склала 6 275 126, що лише на гривню менше, ніж запропонував єдиний конкурент АДС – приватне підприємство «Явір-плюс». Тож бюджет Вінниці зекономив 301 324 гривні, а ми будемо сподіватися, що принаймні ці гроші підуть на озеленення міста у прямому сенсі цього слова.

Як повідомляла Агенція раніше, Вінницька міська рада надала перелік із майже 200 прибудинкових територій, де протягом 2018 року мають зрізати 1465 дерев

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *