Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У центрі Вінниці зведуть ще один торгівельно-офісний центр

У центрі Вінниці зведуть ще один торгівельно-офісний центр

У вінницькій мерії оголосили про проведення ще одного громадського обговорення. Цього разу вінничанам пропонують долучитися до обговорення щодо містобудівного розрахунку для будівництва торгівельно-офісного центру по вулиці Міліційній, 35.

За цією юридичною адресою розташоване ТОВ «Сомерсі Естейт», яке відповідно до оголошення на сайті Вінницької міської ради і є замовником виготовлення документації. Основний вид діяльності підприємства зі статутним капіталом у півтора мільйони гривень — надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Кінцеві бенефіціарні власники ТОВки — Надія Сауляк та Катерина Нечипоренко

Із документацією та додатковою інформацією щодо будівництва можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Пропозиції та зауваження щодо даного питання приймає департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, тел. 67-22-76.

Громадське обговорення триватиме по 4 серпня включно.

Фото з сайту vmr.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *