Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У відповідь на петицію фаст-фуди у підземці біля «Урожаю» чекає перевірка

У відповідь на петицію фаст-фуди у підземці біля «Урожаю» чекає перевірка

Міська влада ініціює перевірку у закладах ресторанного господарства, що здійснюють свою діяльність у підземному пішохідному переході біля ринку “Урожай”. Саме так виконавчі органи Вінницької міської ради відреагували на петицію вінничанина Андрія Гайдая, який вимагав усунути сморід та бруд із підземки.

Ініціативу вінничанина підтримало 356 однодумців.

Як зазначено у відповіді, зважаючи на звернення, на адресу територіального органу Держпродспоживслужби направлено лист з проханням провести перевірку санітарних норм та правил приготування їжі у цих закладах. Крім того, Держпродспоживслужбі пропонується перевірити наявність супровідних документів, які б засвідчували якість та безпеку виробів, які реалізуються у цих закладах, для здоров’я населення. Перевірці підлягатиме і погоджений асортиментний перелік виробів та страв, а також наявність особових медичних книжок працівників.

Крім того, у відповіді на петицію зазначається, що фахівці департаменту адміністративних послуг ознайомили керівника Торговельно-виробничого товариства з обмеженою відповідальністю «Південний Буг», який є балансоутримувачем підземного пішохідного переходу, з вимогами петиції та висловили прохання щодо проведення заходів, направлених на покращення роботи закладів, розташованих у підземному переході.

Відповідно до інформації інформаційно-аналітичної платформи YouControl, одним із засновників вказаного товариства є відомий вінницький бізнесмен Юрій Коробкін. Йому належить 62,26 % статутного капіталу підприємства — балансоутримувача підземки.

Фото vinnitsa.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *