Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінниці суд продовжив «агонію» дитячого санаторію ім.Коцюбинського до 3 квітня

У Вінниці суд продовжив «агонію» дитячого санаторію ім.Коцюбинського до 3 квітня

Сьогодні, 15 березня, відбулось чергове слухання в суді справи по  банкрутство дочірнього підприємства «Дитячий санаторій ім.Коцюбинського». Підприємство знаходиться в стані банкрутства через борг перед податковою інспекцією. Наразі  провадження у справі перебуває на стадіїї процедури санації.

Сьогодні в суд не з’явився арбітражний керуючий Денис Оверчук. Його представник заявив клопотання про перенесення засідання. За його словами, арбітражний керуючий сьогодні мав зустрітись з міським головою Сергієм Моргуновим, щоб спробувати домовитись про санування підприємства Вінницькою міською радою (санування — система заходів, які здійснюються для запобігання банкрутства (з метою запобігання визнання боржника банкрутом та його ліквідації). Простими словами, він мав просити, щоб місто, яке забрало у санаторію землю та нерухоме майно у комунальну власність, його врятувало.

До такого заходу арбітражного керуючого на минулому засіданні суду зобов’язала суддя Тетяна Лабунська.

На засіданні були присутні кредитори, а саме колишні працівники санаторію, яким підприємство заборгувало  заробітну плату майже за два роки.

Судове засідання перенесли на 15 годину 3 квітня. До того часу підприємство продовжує знаходитись на стадії процедури санації. Якщо за цей час знайдеться інвестор, який захоче врятувати підприємство, заплативши борги – близько двох мільйонів гривень, підприємство не ліквідують. Але є, багато але…Усе нерухоме майно підприємства влітку  2017 року перейшло у комунальну власність. Близько чотирьох гектарів землі, на яких знаходиться санаторій – міська рада забрала у комунальну власність ще в 2010 році.

У тому ж 2010 році більше гектара землі санаторію міська рада уже віддала під будівництво приватних будинків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *