Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінниці збираються реконструювати Майдан Небесної Сотні. За понад 23 мільйони гривень

У Вінниці збираються реконструювати Майдан Небесної Сотні. За понад 23 мільйони гривень

ТД

На 17 вересня заплановано аукціон, предметом якого є виконання робіт із реконструкції вінницького Майдану Небесної Сотні. За інформацією Prozorro, очікувана вартість цього тендеру становить 23 004 344 гривень. Але у ході торгів зазначена сума може зменшитися, при цьому розмір мінімального кроку пониження ціни становить 11 502,17 гривень.

Що стосується власне робіт, які мають розпочатися першого жовтня 2018 року та завершитися до 31 грудня 2019 року, то до їхнього переліку входить і розширення тролейбусної зупинки та проїзної частини, і ремонт чаші фонтану, і облаштування лавки зі склопластику та улаштування тротуарного годинника, і демонтаж та встановлення постаменту під скульптурну композицію.

Щоправда, який вигляд матиме цей постамент, де знаходитиметься скульптура після реконструкції та чи йдеться саме про Дерево Свободи, не зрозуміло, адже у технічній документації, завантаженій на Prozorro, проектне зображення оновленої площі відсутнє.

До речі, це вже другий тендер на оновлення Майдану Небесної Сотні. Попередній мав відбутися у серпні, але його було скасовано, оскільки надійшла заявка лише від одного учасника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *