Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінниці знесуть 4000 кубометрів дерев

У Вінниці знесуть 4000 кубометрів дерев

«Послуги з озеленення території та утримання зелених насаджень». Таку назву має тендер, оголошений департаментом житлового господарства Вінницької міської ради, повідомляє Prozorro.

Згідно з умовами тендеру, йдеться про знесення 4000 кубічних метрів дерев, обрізку 3000 дерев та видалення 750 пнів на прибудинкових територіях міста. За все це міський бюджет готовий викласти 6 576 450 гривень. Якщо, звичайно, ціну не буде зменшено у ході торгів.

Цікаво, що кількість дерев, які потрібно знести, рахується у кубометрах. Cкладається враження, що замовники тендеру в думках вже давно розпиляли їх на дрова. Залишається тільки уявляти, в яких саме камінах чи пічках вони горітимуть. Тим більше, що «згідно технічних вимог, виконавець робіт вправі сам визначити спосіб та місце утилізації деревини».
Щодо самих виконавців, то вони стануть відомі після 6 лютого – дати, на яку призначено аукціон.

2 відкук про “У Вінниці знесуть 4000 кубометрів дерев

  1. Сергей

    Рекомендую спиливать липу – ее древесина ценится для поделок из нее, дуб, береза и каштан дают много тепла, если их продавать на дрова. А вот сухие тополя, которых много в городе, лучше оставить, как есть – дрова из них никакие, только лишняя возня… Впрочем, так и поступает наш зеленхоз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *