Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінниці будівля банку, що підпав під ліквідацію, «піде з молотка» через аукціон

У Вінниці будівля банку, що підпав під ліквідацію, «піде з молотка» через аукціон

ПАТ «Імексбанк» виставив на торги приміщення одного зі своїх колишніх відділень у Вінниці. Аукціон відбудеться 10 квітня. До продажу пропонують нежитлове вбудовано-прибудоване приміщення по вулиці Вінниченка, 2, прим. 71. Фінансова установа визначила початкову ціну продажу лоту у розмірі майже чотири мільйони гривень. Комерційну нерухомість продадуть на “голландському” аукціоні. Інформація про лот міститься на сайті електронної торгової системи ProZorro.Sale, що займається реалізацією активів неплатоспроможних банків та майна державних і комунальних підприємств по всій Україні.

Наразі банк, який є замовником проведення торгів, проходить процедуру ліквідації. Наприкінці січня минулого року виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення продовжити строки здійснення процедури ліквідації банку до 26 травня 2020 року включно.

Як зазначається в оголошенні на ProZorro.Sale, крім приміщення, яке виставили на торги, у зазначену суму входить і вартість запропонованого до продажу обладнання, що належить фінустанові. Зокрема, це банкомати та термінали, телекомунікаційне та мережеве, комп’ютерне та офісне, банківське обладнання, меблі, тощо. Загалом у переліку майна, що входить до даного лоту, 297 одиниць. Щоправда, як зазначається у публічному паспорті активу, фізичний стан всіх цих предметів незадовільний.

У публічному паспорті активу зазначається, що площа приміщення — 264,3 кв. м. Однак вказано, що “загальна площа, яка зазначена у правовстановлюючих документах, не відповідає відомостям, що містяться у Державному реєстрі прав. Невідповідність площ виникла на підставі проведеної реконструкції приміщень.” У приміщення проведені всі необхідні комунікації, а також природньо-примусова вентиляція і охоронно-пожежна сигналізація.

За інформацією на сайті ProZorro.Sale, особливість “голландського” аукціону у тому, що стартова ціна лоту автоматично понижується доки хтось з учасників аукціону не зупинить пониження. За класичним (англійським) аукціоном в ProZorro.Sale покупці можуть пропонувати лише ціни вище, ніж стартова ціна. В даному випадку, відповідно до оголошення, кількість кроків етапу зниження стартової вартості дорівнює 50.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *