Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінниці може з’явитися нова зупинка біля ТЦ “Віват”

У Вінниці може з’явитися нова зупинка біля ТЦ “Віват”

Вінничани, які живуть у Десні та у мікрорайонах ВПЗ, Хутір Шевченка й їздять громадським транспортом, часто стикаються з проблемою – відсутність зупинки біля ТЦ “Віват”. Пресідаючи з трамвая або тролейбуса №15, доводиться йти до зупинки “Зірка” майже один кілометр.

Та й зупинкою це дуже важко назвати. “Зірка” – серед найгірших зупинок Вінниці . Відсутність посадкового павільйона та вузенька стежка між шосе та пагорбом – все що тут є. Під час дощу  не тільки на голову капає, а ще “вмиває” водою з калюжі від проїжджаючих автівок. 

Журналісти Агенції створили електронну петицію, щоб біля ТЦ “Віват” облаштували зупинку, де зупинялися б тролейбуси №15-А “Вишенька – ВПЗ”, № 15-Б “Вишенька – Хутір Шевченка” та автобус №2 “пл.Шкільна – ВПЗ”. Петиція не зібрала необхідну кількість голосів, але ми отримали відповідь від департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради. Нам зазначили, що питанням по облаштуванню зупинки біля ТЦ “Віват” зараз займається департамент транспорту та міської мобільності, департамент комунального господарства та благоустрою та КП “Вінницька транспортна компанія”. Тому є вірогідність, що  ця зупинка все ж таки з’явиться. 

Скоріше за все, саму зупинку облаштують біля автоцентру “Да, Car”, тому що тут найбільш підходяще для цього місце. 

Проект реалізується за фінансової підтримки чеської організації People in Need, у рамках ініціативи SOS Ukraine. Зміст публікації не обов’язково збігається з їхньою позицією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *